Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník

Knihy

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník

Hodnocení: 1x
  • 4

Ukázky jsou řazeny tematicky, doplněny otázkami a základy literární teorie. Vedle ukázek z oblíbené dětské literatury přináší i úryvky z děl českých klasiků. Zároveň i populárně naučné ukázky tematicky korespondující s učivem ostatních předmětů.. Stručný popis knihy Čítanka 6.r. (pevná vazba): Ukázky jsou řazeny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 154 Kč

... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 6. ročník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 154 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ukázky jsou řazeny tematicky, doplněny otázkami a základy literární teorie. Vedle ukázek z oblíbené dětské literatury přináší i úryvky z děl českých klasiků. Zároveň i populárně naučné ukázky tematicky korespondující s učivem ostatních předmětů.. Stručný popis knihy Čítanka 6.r. (pevná vazba): Ukázky jsou řazeny tematicky, doplněny otázkami a základy literární teorie. Vedle ukázek z oblíbené dětské literatury přináší i úryvky z děl českých klasiků. Zároveň i populárně naučné ukázky tematicky korespondující s učivem ostatních předmětů. Pokračuje v trendu čítanek pro 1. stupeň – ukázky jsou řazeny te­ma­tic­ky, doplněny otázkami, medailonky nejznámějších autorů a zá­kla­dy literární teorie. Vedle uká­zek z oblíbené nejnovější dětské li­te­ra­tu­ry při­ná­ší i úryv­ky z děl čes­kých kla­si­ků (K. Čapek, J. Hašek, F. Nepil aj.). Zá­ro­veň při­ná­ší i po­pu­lár­ně na­uč­né a be­let­ris­tic­ké ukáz­ky te­ma­tic­ky ko­re­spon­du­jí­cí s uči­vem ostat­ních před­mě­tů, kon­krét­ně té­ma­ta: Vesmír, Po stopách života, Pra­věk, Starověk, Nejmen­ší z ži­vo­či­chů... Připravili jsme pro vás novou řadu čítanek pro 6. až 9. ročník, které byly sestaveny pro potřeby výuky v souladu s požadavky RVP ZV. Ukázky byly vybrány tak, aby bylo možné v co největší míře uplatnit mezipředmětové vztahy. Součástí je řada činnostních úkolů a námětů pro skupinovou práci. U některých článků jsou rovněž uvedena doporučená průřezová témata. Má schvalovací doložku MŠMT. Čítanka pro 6. ročník vaz. - NOVÁ ŠKOLA - Jazyk: CZ - 174 str. - ISBN: 978-80-7289-079-8 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.