Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz.

Učebnice/Odborná literatura

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz.

Hodnocení: 1x
  • 4

Čítanka (Duhová řada) je součástí nové edice „Čtení s porozuměním“ a rozšiřuje řadu učebnic zaměřených na podporu čtenářské gramotnosti. Hlavním cílem je dále v dětech prohlubovat zájem o literaturu a nenásilnou formou je poutavými články a zábavnými úkoly motivovat k četbě. Každá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz. koupíte i tady

Specifikace NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 100 Kč

Čítanka 5 pokračuje v koncepci čítanek předchozích ročníků a je součástí edice Čtení s porozuměním.  Vybrané ukázky se často tematicky prolínají s učivem vlastivědy a přírodovědy. Doplněny jsou řadou otázek na podporu čtenářské gramotnosti.  K další četbě žáky motivuje hra "Cesta na planetu čtenářů". Na konci čítanky je vložena karta s popisem, jak při této cestě postupovat. Formát: B5 - pevná vazba Počet stran: » ... a dál?

Produkt NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz.

NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz. - parametry

Název produktu: NOVÁ ŠKOLA Čítanka pro 5. ročník vaz.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čítanka (Duhová řada) je součástí nové edice „Čtení s porozuměním“ a rozšiřuje řadu učebnic zaměřených na podporu čtenářské gramotnosti.

Hlavním cílem je dále v dětech prohlubovat zájem o literaturu a nenásilnou formou je poutavými články a zábavnými úkoly motivovat k četbě.

Každá literární ukázka je doplněna otázkami a úkoly směřujícími k rozvoji čtenářské gramotnosti dětí.

Je zpracovaná stejným způsobem jako Čítanka pro 2. a 3. ročník z téže edice.

Texty jsou voleny tak, aby zahrnovaly všechny literární žánry přiměřené dané věkové skupině a aby zároveň korespondovaly s učivem probíraným v hodinách prvouky. Na znalosti z prvouky je současně cílena i většina mezipředmětových otázek.

Zařazeny jsou rovněž otázky a úkoly zaměřené na etickou výchovu žáků.

Stručné informace o nejzákladnějších pojmech z literární teorie nebo zajímavosti k tématům z ukázky přibližuje krátký encyklopedický výklad uvedený symbolem sovy.

Dále v čítance najdete hádanky, náměty na skupinové úkoly a hry na povolání, kde si žáci jedno zvolí a plní s ním spojený úkol.

Na konci učebnice za obsahem najdete řešení hádanek.

Učebnice odpovídá pojetí a cílům RVP ZV.

Od roku 2012 má Čítanka pro 5. ročník nově graficky stvárněnu obálku a je zařazena i do edice "čtení s porozuměním". Formát: B5 - pevná vazba

Počet stran: 188

Rok vydání: 2013 Čítanka 5 pokračuje v koncepci čítanek předchozích ročníků a je součástí edice Čtení s porozuměním. Vybrané ukázky často tematicky prolínají s učivem vlastivědy a přírodovědy. Doplněny jsou řadou otázek na podporu čtenářské gramotnosti. K další četbě žáky motivuje hra Cesta na planetu čtenářů. Na konci čítanky je vložena karta s popisem, jak při této cestě postupovat. Čítanka pro 5. ročník vaz.. Čítanka pro 5. ročník vaz. od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.