Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman SIESTA

Grily na dřevěné uhlí

Norman SIESTA

Hodnocení: 1x
  • 4

AKCE - SIESTA zahradnĂ­ krb jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝ ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Economy pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. Jednoduchá koncepce cenovÄ› vĂ˝hodnĂ© varianty zahradnĂ­ho krbu s betonovou stĹ™echou. Prakticky tvarovanĂ© desky ohništÄ› ze žárupevnĂ©ho betonu zabraĹujĂ­ ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman SIESTA

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 7 344 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

AKCE - SIESTA zahradní krb jemně vymývaný Zahradní krb NORMAN z řady Economy pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Jednoduchá koncepce cenově výhodné varianty zahradního krbu s betonovou střechou. Prakticky tvarované desky ohniště ze žárupevného betonu zabraňují vypadávání žhavých uhlíků z prostoru ohniště. Nerezový grilovací rošt s dřevěnými madly obsažen v základní výbavě. Vyrábí se s jemně vymývaným povrchem: šedobílý hnědý Vyberte z nabídky nahoře. Krb lze přizpůsobit k » ... a dál?

Produkt Norman SIESTA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman SANTORIN

Norman SANTORIN

od 6 931 Kč

Norman MINI krb

Norman MINI krb

od 6 835 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 045 Kč

Norman KOMBI

Norman KOMBI

od 9 466 Kč

Norman LAGUNA

Norman LAGUNA

od 9 466 Kč

Norman ATLAS

Norman ATLAS

od 9 090 Kč

Norman SIESTA - parametry

Název produktu: Norman SIESTA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 7 344 Kč
Maximální cena: 7 990 Kč
Ušetríte až: 646 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

AKCE - SIESTA zahradnĂ­ krb jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝ ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Economy pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. Jednoduchá koncepce cenovÄ› vĂ˝hodnĂ© varianty zahradnĂ­ho krbu s betonovou stĹ™echou. Prakticky tvarovanĂ© desky ohništÄ› ze žárupevnĂ©ho betonu zabraĹujĂ­ vypadávánĂ­ ĹľhavĂ˝ch uhlĂ­kĹŻ z prostoru ohništÄ›. NerezovĂ˝ grilovacĂ­ rošt s dĹ™evÄ›nĂ˝mi madly obsaĹľen v základnĂ­ vĂ˝bavÄ›. VyrábĂ­ se s jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝m povrchem: šedobĂ­lĂ˝ hnÄ›dĂ˝ Vyberte z nabĂ­dky nahoĹ™e. Krb lze pĹ™izpĹŻsobit k umĂ­stÄ›nĂ­ v rohu zdi za příplatek 194,- KÄŤ. (uveÄŹte v poznámce pĹ™i objednánĂ­ nebo nás kontaktujte a rádi vaše dotazy zodpovĂ­me) Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› krbĹŻ a příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce: www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 185 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 508 kg Jednoduchá montáž dle přiloženého návodu (pouhým sestavením dílů bez nutnosti lepení - 2 lidé cca 15 minut). Pro grilování na dřevěném uhlí i na přiměřeném otevřeném ohni (šamotbetonové desky ohniště s vhodně tvarovanou přední hranou zamezují vypadávání ž


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.