Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman SIESTA

Grily na dřevěné uhlí

Norman SIESTA cena od 0 Kč

Norman SIESTA

Hodnocení: 1x
  • 4

AKCE - SIESTA zahradnĂ­ krb jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝ ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Economy pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. Jednoduchá koncepce cenovÄ› vĂ˝hodnĂ© varianty zahradnĂ­ho krbu s betonovou stĹ™echou. Prakticky tvarovanĂ© desky ohništÄ› ze žárupevnĂ©ho betonu zabraĹujĂ­ ...a dál?

      Zahradní  
      Materiál : Beton   
Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Hecht SENTINEL

Hecht SENTINEL

od 3 790 Kč

Fieldmann FZG 1008

Fieldmann FZG 1008

od 2 998 Kč

VeGA VICTORIA 3in1

VeGA VICTORIA 3in1

od 4 840 Kč

FIELDMANN 1001

FIELDMANN 1001

od 499 Kč

LotusGrill Lime Green

LotusGrill Lime Green

od 4 499 Kč

Norman SIESTA - parametry

Název produktu: Norman SIESTA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

AKCE - SIESTA zahradnĂ­ krb jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝ ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Economy pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. Jednoduchá koncepce cenovÄ› vĂ˝hodnĂ© varianty zahradnĂ­ho krbu s betonovou stĹ™echou. Prakticky tvarovanĂ© desky ohništÄ› ze žárupevnĂ©ho betonu zabraĹujĂ­ vypadávánĂ­ ĹľhavĂ˝ch uhlĂ­kĹŻ z prostoru ohništÄ›. NerezovĂ˝ grilovacĂ­ rošt s dĹ™evÄ›nĂ˝mi madly obsaĹľen v základnĂ­ vĂ˝bavÄ›. VyrábĂ­ se s jemnÄ› vymĂ˝vanĂ˝m povrchem: šedobĂ­lĂ˝ hnÄ›dĂ˝ Vyberte z nabĂ­dky nahoĹ™e. Krb lze pĹ™izpĹŻsobit k umĂ­stÄ›nĂ­ v rohu zdi za příplatek 194,- KÄŤ. (uveÄŹte v poznámce pĹ™i objednánĂ­ nebo nás kontaktujte a rádi vaše dotazy zodpovĂ­me) Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› krbĹŻ a příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce: www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 185 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 508 kg Jednoduchá montáž dle přiloženého návodu (pouhým sestavením dílů bez nutnosti lepení - 2 lidé cca 15 minut). Pro grilování na dřevěném uhlí i na přiměřeném otevřeném ohni (šamotbetonové desky ohniště s vhodně tvarovanou přední hranou zamezují vypadávání ž


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.