Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman RUSTIKA

Grily na dřevěné uhlí

Norman RUSTIKA

Hodnocení: 1x
  • 4

RUSTIKA zahradnĂ­ krb - strukturálnĂ­ omĂ­tka ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady LIA-NOR zastĹ™ešenĂ˝, urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: pouze dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­. Opravdu nevšednĂ­ tvar a jednoduchá konstrukce - to jsou pĹ™ednosti tohoto jedineÄŤnĂ©ho typu zahradnĂ­ho krbu. VyrábĂ­ se s povrchem bĂ­lá strukturovaná ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman RUSTIKA

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 8 045 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

RUSTIKA zahradní krb - strukturální omítka Zahradní krb NORMAN z řady LIA-NOR zastřešený, určený pro grilování, palivo: pouze dřevěné uhlí. Opravdu nevšední tvar a jednoduchá konstrukce - to jsou přednosti tohoto jedinečného typu zahradního krbu. Vyrábí se s povrchem bílá strukturovaná omítka, lze opatřit barevným fasádním nátěrem k dosažení nejlepšího sladění s Vaším domem či zahradou. Vyrábí se pouze NA ZAKÁZKU. Součástí krbu je grilovací rošt na nožkách o rozměrech 45 x 46 cm.  Nutno kombinovat s otočným » ... a dál?

Produkt Norman RUSTIKA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman SANTORIN

Norman SANTORIN

od 6 931 Kč

Norman AVANTA

Norman AVANTA

od 10 858 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman MINI krb

Norman MINI krb

od 6 835 Kč

Norman KOMBI

Norman KOMBI

od 9 466 Kč

Norman ATLANTIK Colora

Norman ATLANTIK Colora

od 11 069 Kč

Norman RUSTIKA - parametry

Název produktu: Norman RUSTIKA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 8 045 Kč
Maximální cena: 8 380 Kč
Ušetríte až: 335 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

RUSTIKA zahradnĂ­ krb - strukturálnĂ­ omĂ­tka ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady LIA-NOR zastĹ™ešenĂ˝, urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: pouze dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­. Opravdu nevšednĂ­ tvar a jednoduchá konstrukce - to jsou pĹ™ednosti tohoto jedineÄŤnĂ©ho typu zahradnĂ­ho krbu. VyrábĂ­ se s povrchem bĂ­lá strukturovaná omĂ­tka, lze opatĹ™it barevnĂ˝m fasádnĂ­m nátÄ›rem k dosaĹľenĂ­ nejlepšího sladÄ›nĂ­ s Vaším domem ÄŤi zahradou. VyrábĂ­ se pouze NA ZAKĂZKU. SoučástĂ­ krbu je grilovacĂ­ rošt na noĹľkách o rozmÄ›rech 45 x 46 cm.  Nutno kombinovat s otoÄŤnĂ˝m držákem nebo vloĹľky do krbu. Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 45x46 cm šířka: 72 cm výška: 202 cm hloubka: 70 cm hmotnost: cca 310 kg Opravdu nevšední tvar a jednoduchá konstrukce - to jsou přednosti tohoto jedinečného typu zahradního krbu. A povrch si můžete sami barevně přizpůsobit Vašim potřebám a vkusu. Tento zahradní krb je vhodný pouze pro grilování na dřevěném uhlí.K základní výb


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.