Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman PALEO

Grily na dřevěné uhlí

Norman PALEO

Hodnocení: 1x
  • 4

PALEO zahradnĂ­ krb - kamennĂ˝ obklad ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV zastĹ™ešenĂ˝, urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. OriginálnĂ­, rustikálnĂ­ zahradnĂ­ krb sjednocujĂ­cĂ­ kouzlo otevĹ™enĂ©ho ohništÄ› s charakterem přírodnĂ­ho kamene. SoučástĂ­ krbu je ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman PALEO

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 11 069 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

PALEO zahradní krb - kamenný obklad Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV zastřešený, určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Originální, rustikální zahradní krb sjednocující kouzlo otevřeného ohniště s charakterem přírodního kamene. Součástí krbu je grilovací rošt na nožkách o rozměrech 45 x 46 cm. Nutno kombinovat s otočným držákem nebo vložkou do krbu. Vyrábí se s povrchem kamenný obklad: porfyr křemenec Vyberte z nabídky nahoře. Vzhledem k tomu, že je obklad přírodnícho » ... a dál?

Produkt Norman PALEO

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

LUCIFER Hacienda

LUCIFER Hacienda

od 1 099 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman AVANTA

Norman AVANTA

od 10 858 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman MINI krb

Norman MINI krb

od 6 835 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 045 Kč

Norman PALEO - parametry

Název produktu: Norman PALEO
Výrobce: Norman
Minimální cena: 11 069 Kč
Maximální cena: 11 303 Kč
Ušetríte až: 234 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

PALEO zahradní krb - kamenný obklad Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV zastřešený, určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Originální, rustikální zahradní krb sjednocující kouzlo otevřeného ohniště s charakterem přírodního kamene. Součástí krbu je grilovací rošt na nožkách o rozměrech 45 x 46 cm. Nutno kombinovat s otočným držákem nebo vložkou do krbu. Vyrábí se s povrchem kamenný obklad: porfyr křemenec Vyberte z nabídky nahoře. Vzhledem k tomu, že je obklad přírodnícho charakteru, není možné zaručit stejnou skladbu a barevnost, jako na obrázku. Drobné barevné a tvarové odchylky tudíž nelze považovat za vadu zboží. U krbů jsou možné různé modifikace příslušenství ,proto doporučujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat.

Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 45x46 cm šířka: 80 cm výška: 202 cm hloubka: 77 cm hmotnost: cca 470 kg Originální, rustikální zahradní krb sjednocující kouzlo otevřeného ohně s charakterem přírodního kamene. K základní výbavě krbu patří grilovací rošt na nožičkách 55 x 35 cm Parametry: grilovací plocha: 45 x 46 cm v x š x h: 202 x 80 x 77 cm hmotnost: cc


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.