Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman MINI krb

Grily na dřevěné uhlí

Norman MINI krb

Hodnocení: 1x
  • 4

MINI zahradnĂ­ krb bez stĹ™echy PotĹ™ebujete otevĹ™enĂ© grilovacĂ­ ohništÄ› v elegantnĂ­m provedenĂ­ s dlouhou ĹľivotnostĂ­? Tento typ vám zaruÄŤĂ­ všechny funkce velkĂ©ho krbu, širokou škálu moĹľnĂ©ho příslušenstvĂ­ a to s minimálnĂ­mi nároky na prostor. ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Variant bez stĹ™echy ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman MINI krb

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 6 835 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

MINI zahradní krb bez střechy Potřebujete otevřené grilovací ohniště v elegantním provedení s dlouhou životností? Tento typ vám zaručí všechny funkce velkého krbu, širokou škálu možného příslušenství a to s minimálními nároky na prostor. Zahradní krb NORMAN z řady Variant bez střechy určen pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Balení standartně obsahuje grilovací rošt s rozměry 53 x 38 cm. Vyrábí se s vymývaným povrchem: šedobílý červenobílý čistě bílý (za příplatek) Vyberte » ... a dál?

Produkt Norman MINI krb

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman SANTORIN

Norman SANTORIN

od 6 931 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 045 Kč

Norman KOMBI

Norman KOMBI

od 9 466 Kč

Norman LAGUNA

Norman LAGUNA

od 9 466 Kč

Norman ATLAS

Norman ATLAS

od 9 090 Kč

Norman ATLANTIK

Norman ATLANTIK

od 9 466 Kč

Norman MINI krb - parametry

Název produktu: Norman MINI krb
Výrobce: Norman
Minimální cena: 6 835 Kč
Maximální cena: 7 246 Kč
Ušetríte až: 411 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

MINI zahradní krb bez střechy Potřebujete otevřené grilovací ohniště v elegantním provedení s dlouhou životností? Tento typ vám zaručí všechny funkce velkého krbu, širokou škálu možného příslušenství a to s minimálními nároky na prostor. Zahradní krb NORMAN z řady Variant bez střechy určen pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Balení standartně obsahuje grilovací rošt s rozměry 53 x 38 cm. Vyrábí se s vymývaným povrchem: šedobílý červenobílý čistě bílý (za příplatek) Vyberte z nabídky nahoře. Vzhledem k modifikacím a variabilitě krbů a příslušenství doporučujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 80 cm výška: 100 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 290 kg Potřebujete otevřené grilovací ohniště v elegantním provedení s dlouhou životností? Tento typ Vám zaručí všechny funkce velkého krbu, širokou škálu možného příslušenství a to s minimálními nároky na prostor. V základním provedením krbu je i rošt o rozměre


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.