Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman INCA

Grily na dřevěné uhlí

Norman INCA

Hodnocení: 1x
  • 4

INCA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ZahradnĂ­ krb vyjĂ­meÄŤnĂ˝ svĂ˝m neobvyklĂ˝m designovĂ˝m Ĺ™ešenĂ­m. MĂ­rnÄ› zaoblenĂ© linie a netradiÄŤnĂ­ provedenĂ­ ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman INCA

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 10 771 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

INCA zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV s krbovou střechou z nerezového plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Zahradní krb vyjímečný svým neobvyklým designovým řešením. Mírně zaoblené linie a netradiční provedení krbové střechy zaujmou především ty,kteří hledají zahradní krb vhodně doplňující současnou moderní architekturu. Moderní vzhled spolu s nerezovou střechou výborně dokreslí design každé moderní zahrady. Součástí grilu je grilovací » ... a dál?

Produkt Norman INCA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman AVANTA

Norman AVANTA

od 10 858 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman MINI krb

Norman MINI krb

od 6 835 Kč

Norman INCA - parametry

Název produktu: Norman INCA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 10 771 Kč
Maximální cena: 10 994 Kč
Ušetríte až: 223 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

INCA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ZahradnĂ­ krb vyjĂ­meÄŤnĂ˝ svĂ˝m neobvyklĂ˝m designovĂ˝m Ĺ™ešenĂ­m. MĂ­rnÄ› zaoblenĂ© linie a netradiÄŤnĂ­ provedenĂ­ krbovĂ© stĹ™echy zaujmou pĹ™edevším ty,kteří hledajĂ­ zahradnĂ­ krb vhodnÄ› doplĹujĂ­cĂ­ souÄŤasnou modernĂ­ architekturu. ModernĂ­ vzhled spolu s nerezovou stĹ™echou vĂ˝bornÄ› dokreslĂ­ design kaĹľdĂ© modernĂ­ zahrady. SoučástĂ­ grilu je grilovacĂ­ rošt s rozmÄ›ry 53 x 38 cm a obdelnĂ­kovou základovou deskou. VyrábĂ­ se s otryskávanĂ˝m povrchem: bĂ­lo-šedĂ˝ terakota (na zakázku) Vyberte z nabĂ­dky nahoĹ™e. Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› krbĹŻ a příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce: www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 163 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 490 kg Zahradní krb vyjímečný svým neobvyklým designovým řešením. Mírně zaoblené linie a netradiční provedení krbové střechy zaujmou především ty, kteří hledají zahradní krb vhodně doplňující současnou moderní architekturu. V základním provedením krbu je i rošt


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.