Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman INCA

Grily na dřevěné uhlí

Norman INCA cena od 0 Kč

Norman INCA

Hodnocení: 1x
  • 4

INCA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ZahradnĂ­ krb vyjĂ­meÄŤnĂ˝ svĂ˝m neobvyklĂ˝m designovĂ˝m Ĺ™ešenĂ­m. MĂ­rnÄ› zaoblenĂ© linie a netradiÄŤnĂ­ provedenĂ­ ...a dál?

      Zahradní  
      Materiál : Beton   
Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Hecht SENTINEL

Hecht SENTINEL

od 3 790 Kč

Fieldmann FZG 1008

Fieldmann FZG 1008

od 2 998 Kč

VeGA VICTORIA 3in1

VeGA VICTORIA 3in1

od 4 840 Kč

FIELDMANN 1001

FIELDMANN 1001

od 499 Kč

LotusGrill Lime Green

LotusGrill Lime Green

od 4 499 Kč

Norman INCA - parametry

Název produktu: Norman INCA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

INCA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ZahradnĂ­ krb vyjĂ­meÄŤnĂ˝ svĂ˝m neobvyklĂ˝m designovĂ˝m Ĺ™ešenĂ­m. MĂ­rnÄ› zaoblenĂ© linie a netradiÄŤnĂ­ provedenĂ­ krbovĂ© stĹ™echy zaujmou pĹ™edevším ty,kteří hledajĂ­ zahradnĂ­ krb vhodnÄ› doplĹujĂ­cĂ­ souÄŤasnou modernĂ­ architekturu. ModernĂ­ vzhled spolu s nerezovou stĹ™echou vĂ˝bornÄ› dokreslĂ­ design kaĹľdĂ© modernĂ­ zahrady. SoučástĂ­ grilu je grilovacĂ­ rošt s rozmÄ›ry 53 x 38 cm a obdelnĂ­kovou základovou deskou. VyrábĂ­ se s otryskávanĂ˝m povrchem: bĂ­lo-šedĂ˝ terakota (na zakázku) Vyberte z nabĂ­dky nahoĹ™e. Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› krbĹŻ a příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce: www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 163 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 490 kg Zahradní krb vyjímečný svým neobvyklým designovým řešením. Mírně zaoblené linie a netradiční provedení krbové střechy zaujmou především ty, kteří hledají zahradní krb vhodně doplňující současnou moderní architekturu. V základním provedením krbu je i rošt


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.