Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman AVANTA

Grily na dřevěné uhlí

Norman AVANTA

Hodnocení: 1x
  • 4

AVANTA zahradnĂ­ krb s mÄ›dÄ›nou stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady Variant s krbovou stĹ™echou z mÄ›dÄ›nĂ©ho plechu urÄŤen pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. MÄ›kkĂ© linie kĹ™ivek v kombinaci s plochĂ˝mi dĂ­ly krbu pĹŻsobĂ­ na tomto modelu pĹ™irozeně a s vaší zahradou ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman AVANTA

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 10 858 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

AVANTA zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady Variant s krbovou střechou z nerezového plechu určen pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Měkké linie křivek v kombinaci s plochými díly krbu působí na tomto modelu přirozeně a s vaší zahradou jistě vytvoří harmonický celek. Součástí krbu je grilovací rošt 53 x 38 cm a obdelníková základová deska o rozměrech 84 x 55 cm. Povrch základové desky možný dle povrchu krbu. Vyrábí se s vymývaným » ... a dál?

Produkt Norman AVANTA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

LUCIFER Hacienda

LUCIFER Hacienda

od 1 099 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman MINI krb

Norman MINI krb

od 6 835 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 045 Kč

Norman AVANTA - parametry

Název produktu: Norman AVANTA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 10 858 Kč
Maximální cena: 12 188 Kč
Ušetríte až: 1 330 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

AVANTA zahradní krb s měděnou střechou Zahradní krb NORMAN z řady Variant s krbovou střechou z měděného plechu určen pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Měkké linie křivek v kombinaci s plochými díly krbu působí na tomto modelu přirozeně a s vaší zahradou jistě vytvoří harmonický celek. Součástí krbu je grilovací rošt 53 x 38 cm a obdelníková základová deska o rozměrech 84 x 55 cm. Povrch základové desky možný dle povrchu krbu.

Vyrábí se s vymývaným povrchem: šedobílý červenobílý čistě bílý (za příplatek) otryskávané žlutý (za příplatek) bílo-šedý otryskávaný (za příplatek) terakota otryskávaný (za příplatek) Vyberte z nabídky nahoře. Vzhledem k modifikacím a variabilitě krbů a příslušenství doporučujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. Krb lze přizpůsobit k umístění v rohu zdi za příplatek 194,- Kč. (uveďte v poznámce při objednání nebo nás kontaktujte a rádi vaše dotazy zodpovíme) Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 192 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 460 kg základová deska: 84x55 cm Cena krbu je platná pro provedení s nerezovou střechou. Měkké linie křivek v kombinaci s plochými díly krbu působí na tomto modelu přirozeně a s Vaší zahradou jistě vytvoří harmonický celek. Základová deska je již ve standardním provedení. Možnost výběru


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.