Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman AVANTA Exclusiv

Grily na dřevěné uhlí

Norman AVANTA Exclusiv

Hodnocení: 1x
  • 4

AVANTA Exclusiv zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ExkluzivnĂ­ varianta zahradnĂ­ho krbu AVANTA. Oproti krby AVANTA z Ĺ™ady Variant má tento krb ÄŤernou ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman AVANTA Exclusiv

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 15 720 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

Může být stavebnicový betonový zahradní krb exclusivní? Krb Avanta Exclusiv Vás o tom přesvědčí. Od klasické Avanty se odlišuje černou broušenou pracovní deskou a leštěnou žulovou deskou před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt jsou již ve standardním provedení, střecha nerezová.

... a dál?

Produkt Norman AVANTA Exclusiv

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Hecht SENTINEL

Hecht SENTINEL

od 3 790 Kč

Fieldmann FZG 1008

Fieldmann FZG 1008

od 2 998 Kč

VeGA VICTORIA 3in1

VeGA VICTORIA 3in1

od 4 840 Kč

FIELDMANN 1001

FIELDMANN 1001

od 499 Kč

LotusGrill Lime Green

LotusGrill Lime Green

od 4 499 Kč

Novinky z okolí


Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 620 Kč

Norman ASTRA

Norman ASTRA

od 18 650 Kč

Norman SANTORIN

Norman SANTORIN

od 7 220 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 380 Kč

Norman ASTRA

Norman ASTRA

od 18 650 Kč

Norman VESUV

Norman VESUV

od 8 170 Kč

Norman AVANTA Exclusiv - parametry

Název produktu: Norman AVANTA Exclusiv
Výrobce: Norman
Minimální cena: 15 720 Kč
Maximální cena: 15 720 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

AVANTA Exclusiv zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV s krbovou střechou z nerezového plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Exkluzivní varianta zahradního krbu AVANTA. Oproti krby AVANTA z řady Variant má tento krb černou broušenou pracovní desku a leštěnou žulovou desku před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt již ve standardním provedení.  Vyrábí se s bílo-šedým otrýskaným povrchem. Vzhledem k modifikacím a variabilitě příslušenství doporučujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a avÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 192 cm hloubka: 80 cm hmotnost: cca 475 kg Exklusivní varianta zahradního krbu Avanta. Od klasické Avanty se odlišuje černou broušenou pracovní deskou a leštěnou žulovou deskou před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt již ve standardním provedení, střecha nerez. V základním provede Máte-li k dispozici rohový prostor větších rozměrů, jistě oceníte nabídku rohovou sestavu zahradního krbu vycházejících z koncepce typu krbu Avanta Exclusiv s upravenou pracovní deskou a obohacenou o boční stoly a základové desky v odpovídajícím provedení


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.