Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman AVANTA Exclusiv

Grily na dřevěné uhlí

Norman AVANTA Exclusiv

Hodnocení: 1x
  • 4

AVANTA Exclusiv zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. ExkluzivnĂ­ varianta zahradnĂ­ho krbu AVANTA. Oproti krby AVANTA z Ĺ™ady Variant má tento krb ÄŤernou ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman AVANTA Exclusiv

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 14 690 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

AVANTA Exclusiv zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV s krbovou střechou z nerezového plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Exkluzivní varianta zahradního krbu AVANTA. Oproti krby AVANTA z řady Variant má tento krb černou broušenou pracovní desku a leštěnou žulovou desku před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt již ve standardním provedení.  Vyrábí se s bílo-šedým otrýskaným povrchem. Vzhledem k modifikacím a variabilitě » ... a dál?

Produkt Norman AVANTA Exclusiv

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman AVANTA

Norman AVANTA

od 10 858 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman ARCUS Colora

Norman ARCUS Colora

od 12 586 Kč

Norman AVANTA Exclusiv - parametry

Název produktu: Norman AVANTA Exclusiv
Výrobce: Norman
Minimální cena: 14 690 Kč
Maximální cena: 24 058 Kč
Ušetríte až: 9 368 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

AVANTA Exclusiv zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV s krbovou střechou z nerezového plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Exkluzivní varianta zahradního krbu AVANTA. Oproti krby AVANTA z řady Variant má tento krb černou broušenou pracovní desku a leštěnou žulovou desku před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt již ve standardním provedení.  Vyrábí se s bílo-šedým otrýskaným povrchem. Vzhledem k modifikacím a variabilitě příslušenství doporučujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a avÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 192 cm hloubka: 80 cm hmotnost: cca 475 kg Exklusivní varianta zahradního krbu Avanta. Od klasické Avanty se odlišuje černou broušenou pracovní deskou a leštěnou žulovou deskou před prostorem ohniště. Základová deska a grilovací rošt již ve standardním provedení, střecha nerez. V základním provede Máte-li k dispozici rohový prostor větších rozměrů, jistě oceníte nabídku rohovou sestavu zahradního krbu vycházejících z koncepce typu krbu Avanta Exclusiv s upravenou pracovní deskou a obohacenou o boční stoly a základové desky v odpovídajícím provedení


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.