Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman ASTRA

Grily na dřevěné uhlí

Norman ASTRA

Hodnocení: 1x
  • 4

ASTRA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. SkuteÄŤnĂ˝ šperk ve vaší zahradÄ›. Tento vĂ˝jimeÄŤnĂ˝ kousek Vám budou sousedi urÄŤitÄ› závidÄ›t. Betonová noha ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman ASTRA

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 16 290 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

ASTRA zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady EXKLUSIV s krbovou střechou z nerezového plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Skutečný šperk ve vaší zahradě. Tento výjimečný kousek Vám budou sousedi určitě závidět. Betonová noha s podstavcem s jemně otrýskávaným povrchem. Keramické tvarovky okolo ohniště. Kompletně pozinkavané ocelové části krbu. Střrecha a větrná clona z matného nerezového plechu. Otočný držák roštu a závěsný kruhový rošt o průměru » ... a dál?

Produkt Norman ASTRA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

LUCIFER Hacienda

LUCIFER Hacienda

od 1 099 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman ARCUS Colora

Norman ARCUS Colora

od 12 586 Kč

Norman ATLANTIK Colora

Norman ATLANTIK Colora

od 11 069 Kč

Norman ASTRA - parametry

Název produktu: Norman ASTRA
Výrobce: Norman
Minimální cena: 16 290 Kč
Maximální cena: 18 650 Kč
Ušetríte až: 2 360 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

ASTRA zahradnĂ­ krb s nerez. stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady EXKLUSIV s krbovou stĹ™echou z nerezovĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. SkuteÄŤnĂ˝ šperk ve vaší zahradÄ›. Tento vĂ˝jimeÄŤnĂ˝ kousek Vám budou sousedi urÄŤitÄ› závidÄ›t. Betonová noha s podstavcem s jemnÄ› otrĂ˝skávanĂ˝m povrchem. KeramickĂ© tvarovky okolo ohništÄ›. Kompletně pozinkavanĂ© ocelovĂ© části krbu. StĹ™recha a vÄ›trná clona z matnĂ©ho nerezovĂ©ho plechu. OtoÄŤnĂ˝ držák roštu a závÄ›snĂ˝ kruhovĂ˝ rošt o prĹŻmÄ›ru 49,5 cm ve standartnĂ­ vĂ˝bavÄ›. VyrábĂ­ se s bĂ­lo-šedĂ˝m otrĂ˝skanĂ˝m povrchem. Vzhledem k modifikacĂ­m a variabilitÄ› krbĹŻ a příslušenstvĂ­ doporuÄŤujeme všechny podrobnosti s námi konzultovat. VeškerĂ© další informace naleznete na stránkách vĂ˝robce: www.norman-cz.cz. U krbĹŻ zakoupenĂ˝ch v našem e-shopu je po celĂ© ÄŚR - žádnĂ© skrytĂ© poplatky! Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a avÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR. Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: prĹŻmÄ›r 50 cm šířka: 93 cm výška: 225-257 cm hloubka: 104 cm hmotnost: cca 180 kg Skutečný šperk ve Vaší zahradě. Povrch betonové nohy s jemnou otryskávanou strukturou. Keramické tvarovky okolo ohniště. Kompletně pozinkované ocelové části kbu. Střecha a větrná clona z matného nerezového plechu. Grilovací rošt o průměru 49,5 cm a otočný


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.