Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Norman ARCUS Colora

Grily na dřevěné uhlí

Norman ARCUS Colora

Hodnocení: 1x
  • 4

ARCUS Colora zahradnĂ­ krb s mÄ›dÄ›nou stĹ™echou ZahradnĂ­ krb NORMAN z Ĺ™ady COLORA s krbovou stĹ™echou z mÄ›dÄ›nĂ©ho plechu urÄŤenĂ˝ pro grilovánĂ­, palivo: dĹ™evÄ›nĂ© uhlĂ­, popĹ™. menší kousky dĹ™eva. StejnĂ© barevnĂ© a materiálovĂ© provedenĂ­ kombinace jako u krbu ATLANTIK Colora, ale pouĹľitĂ© u krbu ARCUS. ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norman ARCUS Colora

Kategorie Grily na dřevěné uhlí
Výrobce Norman
Nejnižší cena 12 586 Kč
Umístění Zahradní
Materiál Beton

ARCUS zahradní krb s nerez. střechou Zahradní krb NORMAN z řady COLORA s krbovou střechou z nerezovou střechou určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Stejné barevné a materiálové provedení kombinace jako u krbu ATLANTIK Colora, ale použité u krbu ARCUS. Balení standartně obsahuje grilovací rošt s rozměry 53 x 38 cm a základovou desku. Vyrábí se s vymývaným povrchem šedý jemný vymývaný/terakota jemný vymývaný. Vzhledem k modifikacím a variabilitě krbů a příslušenství » ... a dál?

Produkt Norman ARCUS Colora

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tepro WAVERLY

Tepro WAVERLY

od 1 990 Kč

Tepro WICHITA

Tepro WICHITA

od 1 990 Kč

LUCIFER Hacienda

LUCIFER Hacienda

od 1 099 Kč

Campingaz BONESCO QST L

Campingaz BONESCO QST L

od 4 390 Kč

Novinky z okolí


Norman ARCUS EXCLUSIV

Norman ARCUS EXCLUSIV

od 13 490 Kč

Norman AVANTA

Norman AVANTA

od 10 858 Kč

Norman NOVERA

Norman NOVERA

od 11 642 Kč

Norman ALEGRA

Norman ALEGRA

od 13 075 Kč

Norman PALEO

Norman PALEO

od 11 069 Kč

Norman RUSTIKA

Norman RUSTIKA

od 8 045 Kč

Norman ARCUS Colora - parametry

Název produktu: Norman ARCUS Colora
Výrobce: Norman
Minimální cena: 12 586 Kč
Maximální cena: 13 361 Kč
Ušetríte až: 775 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Materiál Beton
Podrobný popis:

ARCUS Colora zahradní krb s měděnou střechou Zahradní krb NORMAN z řady COLORA s krbovou střechou z měděného plechu určený pro grilování, palivo: dřevěné uhlí, popř. menší kousky dřeva. Stejné barevné a materiálové provedení kombinace jako u krbu ATLANTIK Colora, ale použité u krbu ARCUS. Balení standartně obsahuje grilovací rošt s rozměry 53 x 38 cm a základovou desku. Vyrábí se s vymývaným povrchem šedý jemný vymývaný/terakota jemný vymývaný.

Vzhledem k modifikacím a variabilitě krbů a příslušenství doporučujeme všechny podrobnosti konzultovat. Veškeré další informace naleznete na stránkách výrobce: www.norman-cz.cz. U krbů zakoupených v našem e-shopu je po celé ČR - žádné skryté poplatky!

Cena zahradnĂ­ho krbu je vÄŤetnÄ› dopravy po celĂ© ÄŚR a vÄŤetnÄ› vykládky přímo u zákaznĂ­ka. Vyrobeno v ÄŚR Parametry produktu: grilovacĂ­ plocha: 50x38 cm šířka: 110 cm výška: 192 cm hloubka: 73 cm hmotnost: cca 540 kg Dvoubarevné provedení osvědčeného modelu Arcus z řady Variant. Barevná kombinace vymývaného šedobílého povrchu se stejným povrchem barvy terakota a se střechou z nerezu vytváří klasický, harmonický celek s novou, moderní tváří. Základová deska již ve stan


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.