Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso

Knihy

Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso

Hodnocení: 1x
  • 4

Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso - Norah Hronková, Petra Key, Aleš Klégr. Přední český anglista a lexikolog Aleš Klégr v autorském kolektivu s Petrou Key a Norah Hromkovou sestavil unikátní aktivní slovník určený především pro aktivní práci s jazykem. Záhlaví hesel tvoří 1500 českých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 383 Kč

Přední český anglista a lexikolog Aleš Klégr v autorském kolektivu s Petrou Key a Norah Hromkovou sestavil unikátní aktivní slovník určený především k aktivní práci s jazykem. Záhlaví hesel tvoří 1500 českých podstatných jmen, kterým odpovídá 1800 anglických ekvivalentů. Jednotlivá hesla obsahují v průměru 60 českých a 60 anglických sloves na podstatné jméno. Celkem slovník obsahuje přes 90 000 spojení v češtině i v angličtině. Slovník spojení je oboustranný: součástí slovníku je rejstřík anglických ekvivalentů, » ... a dál?

Produkt Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso

Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso - parametry

Název produktu: Norah Hronková: Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 501 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso - Norah Hronková, Petra Key, Aleš Klégr. Přední český anglista a lexikolog Aleš Klégr v autorském kolektivu s Petrou Key a Norah Hromkovou sestavil unikátní aktivní slovník určený především pro aktivní práci s jazykem. Záhlaví hesel tvoří 1500 českých podstatných jmen, kterým odpovídá 1800 anglických ekvivalentů. Jednotlivá hesla obsahují v průměru 60 českých a 60 anglických sloves na podstatné jméno. Celkem slovník obsahuje přes 90 000 spojení v češtině i v angličtině. Slovník spojení je oboustranný: součástí slovníku je rejstřík anglických ekvivalentů, který dovoluje vycházet při práci se slovníkem nejen z češtiny, ale také z angličtiny.Kniha proto může pomoci i anglicky mluvícímu uživateli při psaní českých textů. Česko-anglický slovník spojení: podstatné jméno a sloveso - Norah Hronková, Petra Key, Aleš Klégr od nakladatelství Karolinum v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.