Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Nizoral 2% šampon 60 ml

Léky na kůži

Nizoral 2% šampon 60 ml

Hodnocení: 8x
  • 3.5

NIZORAL šampon je přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. NIZORAL šampon je přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. Účinná látka: KETOKONAZOL (KETOCONAZOLUM) Terapeutická skupina: Antimykotika pro lokální aplikaci Šamponem může být ošetřena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83572
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nizoral 2% šampon 60 ml koupíte i tady

Specifikace Nizoral 2% šampon 60 ml

Kategorie Léky na kůži
Výrobce JANSSEN
Nejnižší cena 186 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE NIZORAL šampon (ketoconazolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek NIZORAL používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.  - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo » ... a dál?

Produkt Nizoral 2% šampon 60 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Nizoral 2% šampon 60 ml - parametry

Název produktu: Nizoral 2% šampon 60 ml
Výrobce: JANSSEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

NIZORAL šampon je přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. NIZORAL šampon je přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami.

Účinná látka: KETOKONAZOL (KETOCONAZOLUM)

Terapeutická skupina: Antimykotika pro lokální aplikaci

Šamponem může být ošetřena vlasatá část hlavy i rozsáhlejší plochy na hrudi nebo v obličeji.

Zmíněná postižení kůže se obvykle jeví jako: olupování kůže na hlavě v podobě bílých šupinek (lupů); červeno-hnědé skvrny se žlutými nebo bělavými šupinami, obvykle na obličeji nebo hrudi (seboroická dermatitida); malé hnědé nebo bělavě zbarvené skvrny nepravidelného tvaru objevující se na trupu (pityriasis versicolor). Pomocí šamponu NIZORAL můžete tyto infekce léčit a infekcím předcházet.

Nepoužívejte přípravek NIZORAL jestliže jste alergický (přecitlivělý) na léčivou látku nebo kteroukoli další složku šamponu NIZORAL. Přecitlivělost se projevuje svěděním a zarudnutím kůže po použití šamponu. Jaká zvláštní opatření budete muset dodržovat?

Snažte se, aby se šampon nedostal do očí. Stane-li se tak, vypláchněte oči vodou. Seboroická dermatitida i lupovitost, k jejichž léčbě je šampon většinou používán, jsou často doprovázeny vypadáváním vlasů, které se tedy může objevit i při léčbě těchto obtíží šamponem NIZORAL.

Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky a jiné formy interakce

Informujte prosím svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Jak se přípravek NIZORAL používá

Umyjte důkladně postižené oblasti na kůži, šampon ponechejte 3-5 minut působit, teprve pak opláchněte. Přesvědčte se, že jste důkladně umyl kůži, nikoli jen vlasy. Pro jedno umytí postačí obvykle malé množství šamponu vytlačené do dlaně.

Častost používání šamponu závisí na druhu infekce a rovněž na tom, zda chcete onemocnění léčit nebo zamezit jeho návratu.

Olupování pokožky na hlavě v podobě bílých šupinek (lupovitost) a  červeno-hnědé skvrny se žlutými nebo bělavými šupinami, obvykle na obličeji nebo hrudi (seboroická dermatitida).

Léčba: 2x týdně po dobu 2-4 týdnů.

Zamezení návratu onemocnění: 1x týdně nebo 1x za dva týdny.

Malé hnědé nebo bělavě zbarvené skvrny nepravidelného tvaru objevující se na trupu (pityriasis versicolor).

Léčba: 1x denně po dobu pěti dní.

Zamezení návratu onemocnění: každým rokem před začátkem léta, 1x denně tři po sobě jdoucí dny.

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si pročtete příbalovou informaci! Péče o vlasy Před lupy se neschováte, odstraňte jejich příčinu léčivým přípravkem. Obsahuje ketokonazol 2%. Kožní podání. Farmakoterapeutická skupina: Antimykotika pro použití v dermatologii. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Nizoral šampon 60ml 2% od Janssen-Cilag na www.GigaLekarna.cz za 210 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.