MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Nizoral 2% šampon 100 ml

Léky na kůži

Nizoral 2% šampon 100 ml

Hodnocení: 10x
  • 4
EAN: 3574660511321

NIZORAL® šampon je léčivý přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE NIZORAL šampon (ketoconazolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8019
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Nizoral 2% šampon 100 ml

Specifikace Nizoral 2% šampon 100 ml

Kategorie Léky na kůži
Výrobce JANSSEN
Nejnižší cena 305 Kč

Nizoral šampon léčí a pomáhá předcházet infekcím kůže vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. Šampon lze použít na vlasatou část hlavy i rozsáhlejší plochy na hrudi, trupu nebo v obličeji. Šampon Nizoral mohou používat dospělí a dospívající od 12 let. Nizoral šampon je určen k léčbě: lupů (olupování pokožky na vlasaté části hlavy v podobě bílých šupinek) seboroické dermatitidy (červeno-hnědé skvrny s bělavými šupinami na obličeji nebo hrudi) pityriasis versicolor (malé skvrny nepravidelného tvaru na trupu) Dávkování: » ... a dál?

Produkt Nizoral 2% šampon 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Nizoral 2% šampon 100 ml - parametry

Název produktu: Nizoral 2% šampon 100 ml
Výrobce: JANSSEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NIZORAL® šampon je léčivý přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE NIZORAL šampon (ketoconazolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek NIZORAL používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší v případě pityriasis versicolor do 7 dní, v případě lupovitosti nebo seboroické dermatitidy do 5 týdnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek NIZORAL a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek NIZORAL používat 3. Jak se přípravek NIZORAL používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek NIZORAL uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK NIZORAL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ NIZORAL šampon je přípravek určený k léčbě kožních infekcí vyvolaných plísněmi nebo kvasinkami. Šamponem může být ošetřena vlasatá část hlavy i rozsáhlejší plochy na hrudi, trupu nebo v obličeji. Zmíněná postižení kůže se obvykle jeví jako: - olupování pokožky na vlasaté části hlavy v podobě bílých šupinek (lupů); - červeno-hnědé skvrny se žlutými nebo bělavými šupinami, obvykle na obličeji nebo hrudi (seboroická dermatitida); - malé hnědé nebo bělavě zbarvené skvrny nepravidelného tvaru objevující se na trupu (pityriasis versicolor). Pomocí šamponu NIZORAL můžete tyto infekce léčit a infekcím předcházet. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NIZORAL POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek NIZORAL - jestliže jste přecitlivělý/á (alergický) na léčivou látku nebo kteroukoli další složku šamponu NIZORAL. Příznaky přecitlivělosti se projevují svěděním a zarudnutím pokožky po použití šamponu. JAKÁ ZVLÁŠTNÍ OPATŘENÍ BUDETE MUSET DODRŽOVAT? Snažte se, aby se šampon nedostal do očí. Stane-li se tak, vypláchněte oči vodou. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky a jiné formy interakce Informujte prosím svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Kortikosteroidy (léčiva typu kortizonu) ve formě krému, masti nebo lotia. Jestliže používáte tyto léky, poraďte se před zahájením léčby šamponem NIZORAL se svým lékařem nebo lékárníkem. Léčbu šamponem NIZORAL můžete zahájit ihned, ale léčbu kortikosteroidy neukončujte ze dne na den. Kůže by mohla reagovat zarudnutím a svěděním. V souladu s doporučením lékaře postupujte při léčbě kortikosteroidy takto: - jeden týden nanášejte


Přidat recenzi pro Nizoral 2% šampon 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.