Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Herní konzole » Nintendo DS » Srovnání cen Nintendo NEW 3DS XL

Nintendo DS

Nintendo NEW 3DS XL cena od 0 Kč

Nintendo NEW 3DS XL

Hodnocení: 36x
  • 3.36111

Výborná herní konzole Nintendo NEW 3DS XL vás vtáhne do parádního světa her a super zábavy! Pomocí velkého displeje s úhlopříčkou 4,88 palců vám poskytne ten nejlepší herní zážitek. Displej je navíc vybaven automatickou úpravou jasu, která zajistí lepší viditelnost a delší životnost. Nabídne vám také vynikající focení i při horších světelných podmínkách a možnost přenášet data přímo z PC pomocí Wi-Fi bez potřeby vyjmutí paměťové karty. Super konzole pro tu nejlepší zábavu za skvělou cenu! více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Nintendo 2DS

Nintendo 2DS

od 2 799 Kč

Nintendo NEW 3DS

Nintendo NEW 3DS

od 5 137 Kč

Nintendo Switch

Nintendo Switch

od 4 614 Kč

Nintendo NEW 3DS XL - parametry

Název produktu: Nintendo NEW 3DS XL
Výrobce: NINTENDO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.36 bodů z 5
Počet hodnocení: 36 x
Hodnocení:
  • 3.36111
Podrobný popis:

TATO SPECIÁLNÍ EDICE OBSAHUJE: 1x konzole New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations

1x předinstalovaná kopie hry Monster Hunter Generations New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations Edition má výraznou červenou barvu a motiv Fated Four, elitní skupiny mocných monster. Tato kapesní konzole navíc obsahuje hru Monster Hunter Generations předinstalovanou na své 4GB microSD kartě. Hráči se tak mohou okamžitě pustit do akce a plně si vychutnat lepší ovládání kamery za pomoci C Sticku a vyššího hardwarového výkonu, které mohou nabídnout pouze kapesní konzole New Nintendo 3DS a new Nitnendo 3DS XL. Balení neobsahuje nabíječku, tu je nutné zakoupit zvlášť nebo použít stávající od konzole Nintendo 3DS

2 displeje Spodní dotykový lze ovládat buď prsty, anebo teleskopickým stylusem. Na vrchním displeji se zobrazují trojrozměrné obrazy, a to bez potřeby brýlí. Na herní konzoli se také nachází ovladač pro regulaci hloubky obrazu (Depth Slider), jenž umožňuje individuální nastavení 3D efektu přesně podle jejich přání. Díky tomuto ovladači lze hloubku 3D nastavit buď na maximum, trojrozměrný efekt zjemnit anebo ho dle přání hráče zcela vypnout. Kruhový ovladač Kromě už dříve známých ovladačů z předchozích generací přenosné konzole DS, jako jsou křížový ovladač či samostatná tlačítka v dolní části konzole, má Nintendo 3DS navíc i kruhový ovladač (Circle Pad), který umožňuje pohled kolem celé osy hráče, tedy v rozmezí 360°. Právě tato funkcionalita přináší zcela ojedinělý herní zážitek bez jakýchkoli omezení, jenž je při hraní her ve třetím rozměru nepostradatelný. Vestavěný pohybový senzor a gyroskop Dokáží reagovat na pohyby a například i naklonit pohled, takže ať už hráč konzoli natáčí ze strany na stranu anebo jí hýbe nahoru a dolů, Nintendo 3DS okamžitě reaguje. StrettPass Hráči, kteří na své konzoli zapnou aplikaci StreetPass, si s dalšími hráči, které potkají na ulici, mohou vyměňovat informace o odehraných hrách či osobním postupu ve hře. StreetPass rovněž umožňuje výměnu postaviček Mii, herních map, nejvyšších dosažených skóre nebo personalizovaných postav z her. SpotPass Aplikace SpotPass umožní připojení na veřejné wi-fi sítě či na bezdrátový internet doma, a to i v okamžiku, kdy je konzole uvedena do režimu spánku. Pokaždé, když se připojí k internetu, se do konzole automaticky začne stahovat nový, bonusový obsah a aktualizace. Fotoaparát Nintendo 3DS disponuje celkem 3 fotoaparáty: jeden je uvnitř a míří přímo na hráče, další 2 se nacházejí v horní části venkovního pláště a jejich čočky jsou nastaveny ve směru pohledu hráče. Právě tyto venkovní fotoaparáty umí pořizovat trojrozměrné fotografie. Softwarem nainstalovaným v konzoli lze 3D fotky upravovat a následně je využít při rovněž předinstalované hře Face Raiders, kde střílíte po karikaturách vámi pořízených fotografií. 3D Sound Nintendo 3DS stává hudebním přehrávačem, který podporuje soubory ve formátech MP3 a AAC. Vedle toho umožňuje tato funkcionalita i úpravu ať už hudebních souborů, an


Přidat recenzi pro Nintendo NEW 3DS XL

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

nintendo Power Supply N3DS

nintendo Power Supply N3DS

Originální napájecí adaptér, který využijete s přenosnými konzolemi Nintendo DSi, 3DS a 3DS XL. Jedná se o skvělé příslušenství, pokud konzoli přenášíte mezi několika lokalitami a nechcete s sebou nosit i napájecí adaptér. Pro uživatele nejnovější konzole »

od 205 Kč

v 10 obchodech

YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls pro Nintendo 3DS

YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls pro Nintendo 3DS

Yo-kai se vrací, a to hned ve dvou verzích Nate a jeho loajální společníci Jibanyan a Whisper se vrací společně s hrami YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits a YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS, které začnou »

od 699 Kč

v 8 obchodech

Pokémon Moon pro Nintendo 3DS

Pokémon Moon pro Nintendo 3DS

Děj her Pokémon Sun a Pokémon Moon se odehrává v regionu Alola, kde se nachází čtyři tropické ostrovy a jeden ostrov umělý. V bujných houštinách Aloly žije mnoho Pokémonů, které ještě nikdy nikdo nespatřil. Příběh začíná, když se hlavní postava hry do »

od 648 Kč

v 9 obchodech

New Super Mario Bros.2 pro Nintendo 3DS

New Super Mario Bros.2 pro Nintendo 3DS

New Super Mario Bros. 2 je klasickou dvourozměrnou hopsačkou, zasazenou do Houbového království. Jedná se tedy o typickou plošinovku ze staré školy s kníratým instalatérem Mariem v hlavní roli. New Super Mario Bros. 2 je nepřímým pokračováním prvního dílu »

od 959 Kč

v 9 obchodech

Fire Emblem Fates: Birthright pro Nintendo 3DS

Fire Emblem Fates: Birthright pro Nintendo 3DS

Tvůj boj. Tvá budoucnost. Tvůj osud.Dvě království jsou na pokraji války. Ke komu se přidáte? Jste dědic říše Hoshido, kterého vychovali šlechtici z Nohru, a tak jste každou nohou na jiné straně. Pokud se rozhodnete se vydat po stopách svého rodného práva »

od 993 Kč

v 5 obchodech

YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits pro Nintendo 3DS

YO-KAI WATCH 2: Bony Spirits pro Nintendo 3DS

Yo-kai se vrací, a to hned ve dvou verzích Nate a jeho loajální společníci Jibanyan a Whisper se vrací společně s hrami YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits a YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS, které začnou páchat rošťárny »

od 993 Kč

v 6 obchodech

Fire Emblem Fates: Conquest pro Nintendo 3DS

Fire Emblem Fates: Conquest pro Nintendo 3DS

Dvě království jsou na pokraji války. Ke komu se přidáte? Jste dědic říše Hoshido, kterého vychovali šlechtici z Nohru, a tak jste každou nohou na jiné straně. Pokud se vydáte cestou dobyvatele (Conquest), budete muset bojovat, aby se vám podařilo »

od 979 Kč

v 6 obchodech

Pokémon Sun pro Nintendo 3DS

Pokémon Sun pro Nintendo 3DS

Děj her Pokémon Sun a Pokémon Moon se odehrává v regionu Alola, kde se nachází čtyři tropické ostrovy a jeden ostrov umělý. V bujných houštinách Aloly žije mnoho Pokémonů, které ještě nikdy nikdo nespatřil. Příběh začíná, když se hlavní postava hry do »

od 648 Kč

v 8 obchodech

Kirby: Planet Robobot pro Nintendo 3DS

Kirby: Planet Robobot pro Nintendo 3DS

Planetu Popstar ohrožuje kovová hrozba!Na planetu Popstar útočí společnost Haltmann Works Company se svou robotickou armádou a pouze Kirby ji dokáže zastavit v Kirby: Planet Robobot pouze na systémech z rodiny Nintendo 3DS. Postavte se zlé korporaci s »

od 993 Kč

v 5 obchodech

Yo-Kai Watch pro Nintendo 3DS

Yo-Kai Watch pro Nintendo 3DS

Japonský fenomén YO-KAI WATCH™ přichází do Evropy!   Yo-Kai jsou stvoření tajně obývající náš svět. Některá jsou roztomilá, jiná strašidelná nebo poťouchlá. A jsou všude! Jakmile je najdete, tak se z nich stanou členové vašeho týmu, se kterým šlapete na »

od 899 Kč

ve 4 obchodech

Mario & Sonic in Rio 2016 pro Nintendo 3DS

Mario & Sonic in Rio 2016 pro Nintendo 3DS

Soutěžte s Mariem™, Sonicem a všemi svými oblíbenými postavami v Riu de Janeiru, pořadatelském městě olympijských her pro rok 2016. Na konkurenci se patřičně připravte a zjistěte, jestli dokážete překonat i ty nejzarputilejší soupeře v disciplínách jako »

od 788 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.