MENU

Srovnání cen » TV, DVD, foto » Dalekohledy » Srovnání cen Nikon 7x35 Action EX WP

Dalekohledy

Nikon 7x35 Action EX WP

Hodnocení: 9x
 • 3.77778
EAN: 0018208072378

Chystáte se na lov, šmírujete sousedku jak se opaluje, vyhlížíte kamaráda co šel na výšlap do hor nebo jen chcete pozorovat ptáky? Ať už je to cokoliv, hodí se vám na to vodotěsný dalekohled Nikon 7x35 Action EX WP. Je plněný dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování. Objektiv má velký průměr a čočky vícenásobné antireflexní vrstvy, které garantují optimální brilanci obrazu. Zvětšení je možné až 7x, průměr objektivu je 35 mm a použitá ekologická optická skla neobsahují arzén a olovo. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.47143
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Nikon 7x35 Action EX WP

Specifikace Nikon 7x35 Action EX WP

Kategorie Dalekohledy
Výrobce NIKON
Nejnižší cena 3 990 Kč

Dalekohled v pogumované provedení pro zvýšenou odolnost proti nárazům a jistější uchopení, vodotěsné provedení, plněný dusíkem proti zamlžování. Okuláry s asférickými optickými členy pro minimální zkreslení obrazu. Širokoúhlé zorné pole. Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami a objektivy s velkým průměrem pro optimální jas obrazu. Pogumované provedení pro zvýšenou odolnost proti nárazům a jistější uchopení. Sofistikovaný design. Široký řemen. 1. Vodotěsné (do 1 m hloubky po dobu 5 minut) provedení, » ... a dál?

Produkt Nikon 7x35 Action EX WP

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Nikon 7x35 Action EX WP - parametry

Název produktu: Nikon 7x35 Action EX WP
Výrobce: NIKON
Minimální cena: 3 990 Kč
Maximální cena: 5 433 Kč
Ušetríte až: 1 443 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.78 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
 • 3.77778
Podrobný popis:
 • Vhodný pro lov, námořní sporty, rybaření a vysokohorskou turistiku. Neomezené zorné pole i při použití brýlí. > Vodotěsné (do 1 m hloubky po dobu 5 minut) provedení, plnění dusíkem proti zamlžování
  > High-eyepoint konstrukce pro pohodlné pozorování i při použití brýlí
  > Otočné a posuvné pryžové očnice pro optimální umístění očí
  > Širokoúhlé zorné pole
  > Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami a objektivy s velkým průměrem pro optimální brilanci obrazu
  > Pogumované provedení pro vyšší odolnost proti nárazům a jistější, pohodlnější držení
  > Ekologická optická skla bez příměsí olova a arzénu.
  > Může být upevněn na stativ za pomoci volitelného stativového adaptéru Význam označení, které naleznete na dalekohledech : Zvětšení :
  Zvětšení reprezentované numerickou hodnotou je vztahem mezi reálnou velikostí objektu a jeho zvětšenými rozměry. Objekt vzdálený 700 metrů a pozorovaný při zvětšení 7x vypadá jako objekt pozorovaný okem bez optické pomůcky ve vzdálenosti 100 metrů. Zvětšení nižší než 5x nejsou obecně dost výkonná pro externí použití. Překročí-li zvětšení hodnotu 12x, je obraz vlivem chvění rukou nestabilní a pozorování je tak nekomfortní. Pro běžné použití se doporučují zvětšení 6x až 9x.
  Zorný úhel :
  Reálný zorný úhel je aktuální úhel zorného pole měřený z optického středu objektivu. Všechny dalekohledy používají číselná označení svých vlastností. Např. v hodnotě "8 x 40 8,8°" reprezentuje údaj 8,8° reálný zorný úhel. Zdánlivý zorný úhel

 • odpovídá úhlu pod kterým by se zvětšený objekt pozoroval okem bez optické pomůcky. Reálný zorný úhel na 1000 metrů je určen šířkou viditelné oblasti ve vzdálenosti 1000 metrů.
  Průměr objektivů :
  Efektivní clona je určena vnitřním průměrem tubusu objektivu (v mm). Čím větší je průměr objektivu, tím vyšší je jeho rozlišovací schopnost a tím jasnější je obraz. Objektivy s větším průměrem však vedou k vyšší hmotnosti dalekohledů, proto jsou běžným limitem pro dalekohledy určené pro pozorování z ruky objektivy o průměru 50 mm.
  Výstupní pupila :
  Výstupní pupilu tvoří obraz formovaný optikou okulárů. Průměr výstupní pupily (v mm) se určí vydělením průměru efektivní clony zvětšením dalekohledu. Průměr oční zornice (pupily) lidského oka je 2-3 mm za denního světla a až 7 mm za tmy. Výstupní pupila o průměru 7 mm proto poskytuje maximum světla rozšířené oční zornici a je ideální pro pozorování ve tmě.
  Světelnost :
  Relativní světelnost je hodnota vypočtená jako druhá mocnina výstupní pupily. Čím vyšší je relativní světelnost, tím jasnější je obraz. Tyto hodnoty však neodpovídají přesně nárůstu jasu u oka bez optické pomůcky, protože světlo procházející dalekohledem je stoprocentně efektivní pouze v případě, kdy má výstupní pupila dalekohledu totožný průměr jako oční zornice. IF : Individuální ostření
  CF : Zaostřování centrálním šroubem
  HP : Konstrukce High eyepont
  D : Střechové hranoly
  WP : Vodotěsné provedení


Dalekohled zvětšení 7x. NIKON CF ACTION EX 7x35 je vodotěsný dalekohled plněný dusíkem proti zamlž


Přidat recenzi pro Nikon 7x35 Action EX WP

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.