Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks

Léky

Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Léčivé žvýkací gumy (žvýkačky) Nicorette Freshfruit Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. 2 mg OVOCNÉ. - 1. CO JE NICORETTE FRESHFRUIT GUM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Nicorette FreshFruit Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. Přípravek Nicorette FreshFruit Gum je určen k léčbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.20875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks koupíte i tady

Specifikace Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks

Kategorie Léky
Výrobce McNeil Consumer Heralthcare
Nejnižší cena 205 Kč

Žvýkačky slouží jako pomoc během dočasného přerušení kouření či pomáhají snížit počet vykouřených cigaret, a tím pomáhají snadněji odvyknout kouření. Pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvyknutí kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. ... a dál?

Produkt Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks

Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks - parametry

Název produktu: Nicorette Freshfruit žvýkačky 2 mg 30 ks
Výrobce: McNeil Consumer Heralthcare
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Léčivé žvýkací gumy (žvýkačky) Nicorette Freshfruit Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. 2 mg OVOCNÉ. - 1. CO JE NICORETTE FRESHFRUIT GUM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Nicorette FreshFruit Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. Přípravek Nicorette FreshFruit Gum je určen k léčbě závislosti na tabáku, k zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a k zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Přípravek Nicorette FreshFruit Gum slouží rovněž jako podpůrný přípravek k překonávání dočasné abstinenční fáze kouření nebo k snadnějšímu snížení počtu vykouřených cigaret u kuřáků neschopných nebo neochotných přestat kouřit. Pokud přestanete kouřit a Vaše tělo již nedostává nikotin vstřebávaný z tabáku, můžete pociťovat nepříjemné pocity, které se nazývají abstinenční příznaky. Pomocí přípravku Nicorette FreshFruit Gum můžete těmto příznakům předejít, případně nepříjemné pocity zmírnit - po určitou dobu budete svému tělu žvýkačkami Nicorette FreshFruit Gum dodávat malá množství nikotinu, který je obsažen v čisté formě a nepůsobí zdravotní rizika spojovaná s kouřením. Zdravotní rizika v důsledku kouření jsou způsobena škodlivinami obsaženými v tabáku. Odborná rada a podpora Vašeho okolí zpravidla zlepšují naději na úspěch. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NICORETTE FRESHFRUIT GUM UŽÍVAT Neužívejte přípravek Nicorette FreshFruit Gum - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na nikotin nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při užívání přípravku Nicorette FreshFruit Gum je zapotřebí Přípravek Nicorette FreshFruit Gum užívejte pouze po poradě s lékařem v těchto případech: - pokud jste v minulosti prodělal/a závažnou srdečně-cévní příhodu nebo jste v posledních4 týdnech byl/a léčen/a v nemocnici z důvodu srdeční nevolnosti (jako jsou např. cévní mozková příhoda, srdeční infarkt, arytmie (poruchy srdečního rytmu), nestabilní angina pectoris) pokud jste podstoupil/a transplantaci srdečně-cévního bypassu nebo angioplastiku (plastiku cév) trpíte-li neléčeným vysokým krevním tlakem trpíte-li chorobou jater a/nebo závažnou chorobou ledvin máte-li cukrovku, protože ukončení kouření může znamenat potřebu snížení dávek inzulinu trpíte-li hypertyreózou (nadměrná produkce hormonů štítné žlázy) nebo feochromocytomem (typ nádoru nadledvin) máte-li žaludeční nebo dvanáctníkové vředy trpíte-li onemocněním čelistního kloubu Osoby s umělým chrupem mohou mít se žvýkáním Nicorette FreshFruit Gum obtíže. Žvýkačka se může nalepit na umělý chrup a ve vzácných případech ho může i poškodit. Přípravek Nicorette FreshFruit Gum není určen nekuřákům. Dávky nikotinu, které jsou dospělými kuřáky během léčby snášeny, mohou vyvolat závažné příznaky otravy u malých dětí, a mohou vést až k úmrtí dítěte. Žvýkačky proto uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích,


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.