MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

Ostatní z kategorie léky

NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3574660611823

Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu Žvýkačky NICORETTE® pomáhají překonat abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření a tím umožňují odvyknout kouření. Žvýkačky NICORETTE® neposkytují tolik uspokojení jako cigareta, protože výrazné účinky nikotinu, které kuřák pociťuje jako příjemné, se u ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

Specifikace NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce McNeil Consumer Heralthcare
Nejnižší cena 612 Kč
Příznaky Odvykání kouření

Přípravek je určen pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvyknutí kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks - parametry

Název produktu: NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks
Výrobce: McNeil Consumer Heralthcare
Minimální cena: 612 Kč
Maximální cena: 756 Kč
Ušetríte až: 144 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Příznaky Odvykání kouření
Podrobný popis:

Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu Žvýkačky NICORETTE® pomáhají překonat abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření a tím umožňují odvyknout kouření. Žvýkačky NICORETTE® neposkytují tolik uspokojení jako cigareta, protože výrazné účinky nikotinu, které kuřák pociťuje jako příjemné, se u žvýkaček nedostavují. Nemusíte se proto obávat, že pro Vás vysazení žvýkačky bude obtížné. Podmínkou úspěšného odvykání je především silná vůle a motivace - pro obojí představuje léčba žvýkačkami NICORETTE® významnou pomoc. Pokud jsou žvýkačky NICORETTE® užívány v souladu s doporučeným dávkováním, pomáhají kontrolovat přírůstek hmotnosti po zanechání kouření. Jak působí

Žvýkačky NICORETTE® obsahují nikotin v množství 2 nebo 4 mg. Pokud přestanete kouřit, Vaše tělo začne postrádat nikotin absorbovaný z cigaretového kouře. Nepříjemné pocity a touha kouřit svědčí o Vaší závislosti na nikotinu. Během užívání žvýkaček NICORETTE® se uvolňuje nikotin a vstřebává se sliznicí dutiny ústní do organizmu. Množství nikotinu obsažené ve žvýkačkách je zpravidla dostačující ke snížení touhy po kouření. Na rozdíl od cigaret neobsahují žvýkačky NICORETTE® zdraví škodlivý dehet a oxid uhelnatý, které vznikají při kouření. Přípravky řady NICORETTE® by neměly být užívány bez doporučení lékaře osobami do 18 let. Přípravky řady NICORETTE® nejsou určeny nekuřákům 1. CO JE NICORETTE CLASSIC GUM A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivé žvýkací gumy (žvýkačky) Nicorette Classic Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. Žvýkačky Nicorette Classic Gum jsou určeny k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Žvýkačky Nicorette Classic Gum slouží rovněž jako podpůrný prostředek k překonávání dočasné abstinenční fáze kouření nebo ke snadnějšímu snížení počtu vykouřených cigaret u kuřáků nes K odvykání kouření, ke zmírnění touhy po kouření, k předcházení abstinenčním příznakům. Neobsahuje cukr. Umožňuje plynule reagovat na potřebu doplnění hladiny nikotinu v těle. Léčivá žvýkací guma, obsahuje nikotin. Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva nervového systému. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Nicorette Classic Gum 4mg 105 žvýkaček od Johnson & Johnson na www.GigaLekarna.cz za 687 Kč .


Zkušenosti s NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

já, 15. dubna 2020


PRO:   100

100
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro NICORETTE CLASSIC žvýkačky 4 mg 105 ks

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.