Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Nicholas Sparks: Bezpečný přístav

Próza - beletrie

Nicholas Sparks: Bezpečný přístav

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Bezpečný přístav - Nicholas Sparks. Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8849
skladem

Jaké má kniha
Bezpečný přístav
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Nicholas Sparks: Bezpečný přístav

  • 3

Sven87, 27. listopadu 2015

Zajímavá četba, byla jsem překvapená, jak spisovatel dokázal popsat Kevinovu rozpolcenou povahu. SPOILER: To s Jo se mi ale zdálo už moc přehnané - že si ji po celou dobu jen představovala? Nevím, ale kdybych o sobě něco takového zjistila, bála bych se, co přijde dalšího...


Specifikace Nicholas Sparks: Bezpečný přístav

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 242 Kč

Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. ... a dál?

Produkt Nicholas Sparks: Bezpečný přístav

Nicholas Sparks: Bezpečný přístav - parametry

Název produktu: Nicholas Sparks: Bezpečný přístav
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Bezpečný přístav - Nicholas Sparks. Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout – zvolí život na útěku, nebo novou rodinu? Román Nicholase Sparkse, jednoho z nejúspěšnějších amerických spisovatelů současnosti, ukazuje, že v nejtěžších chvílích dokáže člověka zachránit jenom láska.Ukázka z textuProtože Alex, věděl, že Katie jde pěšky, uložil jí nákup do dvou tašek. „Napadá mi, že když už jste se seznámila s mojí dcerou, měl bych se taky představit. Alex, Alex Wheatley.“ „Ona se jmenuje slečna Katie,“ zacvrlikala za ním Kristen. „Už jsem ti to říkala, vzpomínáš si?“ Alex se ohlédl. Když se zase podíval na Katie, usmívala se a podávala mu peníze. „Jen Katie,“ doplnila. „Těší mě, Katie.“ Stiskl tlačítko a pokladna se s cinknutím otevřela. „Bydlíte zřejmě někde poblíž?“ K odpovědi se nedostala. Alex vzhlédl a všiml si, jak vyděšeně třeští oči. Otočil se a uviděl, co zahlédla na monitoru za ním: Josh spadl do vody, oblečený, v panice kolem sebe plácal rukama. Alexovi se stáhlo hrdlo, instinktivně vyrazil zpoza pultu a rozběhl se k zadnímu skladu. Vběhl dovnitř, převrátil bednu s papírovými kapesníky, které se rozletěly kolem, ale to ho nezastavilo. Rozrazil zadní dveře, v návalu adrenalinu přeskočil řadu keřů, aby si zkrátil cestu k molu. Na prkenný můstek skočil plnou rychlostí. Když se Alex vrhal do vody, viděl, jak se Josh ve vodě zalyká a plácá kolem sebe rukama. Publikace: Bezpečný přístav - Nicholas Sparks. Nicholas SparksIKAR 2012Kniha, čeština, 302 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.