Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ

Učebnice/Odborná literatura

Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ

Hodnocení: 1x
  • 4

AJAX Profesionálně - Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett . S nedávnými pokroky v oblasti JavaScriptu jsou vývojáři schopni dosáhnout nevídaných uživatelských prožitků při práci s webovými aplikacemi. Webu od dob jeho vzniku dominovala architektura typu klikni-a-čekej". Ovšem díky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ koupíte i tady

Specifikace Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 397 Kč

S nedávnými pokroky v oblasti JavaScriptu jsou vývojáři schopni dosáhnout nevídaných uživatelských prožitků při práci s webovými aplikacemi. Webu od dob jeho vzniku dominovala architektura typu "klikni-a-čekej". Ovšem díky existenci Ajaxu mohou vývojáři webu poskytnout funkcionalitu, která byla dříve dostupná pouze v klasických desktopových aplikacích. Kniha Ajax Profesionálně se zabývá různými aspekty Ajaxu - nejenom popisem různých možností pro vytvoření požadavku HTTP na server, ale také popisem » ... a dál?

Produkt Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ

Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ - parametry

Název produktu: Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett: AJAX PROFESIONÁLNĚ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 397 Kč
Maximální cena: 523 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

AJAX Profesionálně - Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett . S nedávnými pokroky voblasti JavaScriptu jsou vývojáři schopni dosáhnout nevídaných uživatelských prožitků při práci swebovými aplikacemi. Webu od dob jeho vzniku dominovala architektura typu klikni-a-čekej". Ovšem díky existenci Ajaxu mohou vývojáři webu poskytnout funkcionalitu, která byla dříve dostupná pouze vklasických desktopových aplikacích. Kniha Ajax Profesionálně se zabývá různými aspekty Ajaxu - nejenom popisem různých možností pro vytvoření požadavku HTTP na server, ale také popisem různých formátů přenos dat zpět ke klientovi. Pomocí této knihy ovládnete různé techniky Ajaxu avzory komunikace klient-server, které se vsoučasnosti používají na webových stránkách awebových aplikacích. Vcelkem šestnácti kapitolách zjistíte, co je to Ajax azvládnete nejenom techniky Ajaxu, ale také ajaxové vzory či knihovny pro ajax. Budete umět spravovat ajaxové požadavky aosvojíte si různé technologie jako XML, XPath aXSLT, RSS/Atom, JSON aCOMET. Dále se naučíte pracovat srůznými API pro mapy či nástroji pro ladění Ajaxu. Zvládnete vytvářet widgety pro webové stránky. Kniha je pak zakončena dvě případovými studiemi, které vám názorně ukáží, jak použít Ajax pro vytvoření čtečky zdrojů RSS (FooReader.NET) apro vytvoření webové e-emailové aplikace (AjaxMail). Co je Ajax? Základy Ajaxu. Ajaxové vzory. Knihovny pro Ajax. Správa požadavků. XML, XPath aXSLT. RSS aAtom. JSON. Comet. Práce sAPI pro mapy. Nástroje pro ladění Ajaxu. Widgety pro webové stránky. Pracovní rámce pro Ajax. ASP.NET AJAX Extensions (Atlas). Případová studie: FooReader.NET. Případová studie: AjaxMail. AJAX Profesionálně - Nicholas C. Zakas, Jeremy McPeak, Joe Fawcett od nakladatelství Zoner Press v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.