Srovnání cen » Software a Hry » Hry na Xbox 360 » Akční hry na Xbox 360 » Srovnání cen NeverDead pro Xbox 360

Akční hry na Xbox 360

NeverDead pro Xbox 360

Hodnocení: 1x
  • 4

NeverDead je hororová akce od Konami a týmu Rebellion, kteří mají bohaté zkušenosti s akčními hrami a dle dostupných informací, hra NeverDead bude kombinací všech jejich doposud získaných zkušeností. Uběhlo přes 500 let, kdy smrtelník Bryce Boltzmann"přežil" tragédii v rukou Astarotha, krále démonů. Jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NeverDead pro Xbox 360 koupíte i tady

Specifikace NeverDead pro Xbox 360

Kategorie Akční hry na Xbox 360
Nejnižší cena 229 Kč

NeverDead je hororová akce od Konami a týmu Rebellion, kteří mají bohaté zkušenosti s akčními hrami a dle dostupných informací, hra NeverDead bude kombinací všech jejich doposud získaných zkušeností. Uběhlo přes 500 let, kdy smrtelník Bryce Boltzmann"přežil" tragédii v rukou Astarotha, krále démonů. Jeho žena byla zavražděna, on odešel poražen a změnil se na nesmrtelného. Nyní putuje bezcílně životem za další a další skleničkou. Když podá pomocnou ruku utajené organizaci National Anti-Demon Agency » ... a dál?

Produkt NeverDead pro Xbox 360

NeverDead pro Xbox 360 - parametry

Název produktu: NeverDead pro Xbox 360
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NeverDead je hororová akce od Konami a týmu Rebellion, kteří mají bohaté zkušenosti s akčními hrami a dle dostupných informací, hra NeverDead bude kombinací všech jejich doposud získaných zkušeností. Uběhlo přes 500 let, kdy smrtelník Bryce Boltzmann"přežil" tragédii v rukou Astarotha, krále démonů. Jeho žena byla zavražděna, on odešel poražen a změnil se na nesmrtelného. Nyní putuje bezcílně životem za další a další skleničkou. Když podá pomocnou ruku utajené organizaci National Anti-Demon Agency (NADA), dostává možnost vykoupit se díky zneškodňování démonických sil v moderním světě se svou partnerkou Arcadiou. NeverDead je akční střílečka z pohledu třetí osoby, která nabízí nový herní zážitek založený na odtínaní a regeneraci. I když přijdete o různé končetiny, stále vydržíte bojovat, protože smrt už máte vlastně za sebou. Žijte navždy a staňte se nesmrtelným přes unikátní mechanismy regenerace a odtínania. Odtrhněte si ruku a použijte ji, jak odpalovací zařízení proti nepřátelům, nebo si sundejte hlavu a využijte ji na průzkum. Bojujte v kritických situacích s použitím hrdinské nesmrtelnosti! Nechte se zelektrizovať a střílejte elektrické výboje, zapalte a použijte své tělo jako zdroj světla, bojujte v hurikánu nebo pomezi projíždějící auta na dálnici. Kombinací různých druhů zbraní, které jsou k dispozici včetně zbraní pro útoky na dlouhou vzdálenost. Vytáhněte Butterly Blade a Rozsekejte vše, co Vám stojí v cestě. Online kooperativní a konkurenční režimy - hrajte s dalšími 3 hráči, přelstěte své protivníky využitím možností odejmout si části těla. Zničte svět kolem - různorodé zničitelné prostředí Vám může pomoci vypořádat se s nepřáteli. Zničit můžete celé budovy nebo jen podlaží, nosníky a stěny. Rozvíjejte schopnosti své postavy získáváním zkušeností. Neverdead se odehrává ve světě sužovaném morovou hrozbou, století poté, co podlehl tomuto stínu zla. Hrdina byl stvořen nesmrtelným démony. Tito démoni se znovu probudili k životu a způsobili neúprosný chaos.

Budete hrát, jako nesmrtelný hrdina s regeneračními schopnostmi, které vám umožní znovu sestavit své tělo, obejít smrt, zkrátka budete Never Dead! Hlavní rysy X BOX 360Neverdead:

NeverDead je akční hororová střílečka z pohledu třetí osoby

Odtínaní a regenerace - I když přijdete o nejrůznější končetiny, stále vydržíte bojovat, Jste NeverDead a smrt už máte vlastně za sebou.

Unikátní systém regenerace (odtínání). Odtrhněte si ruku a použijte ji, jak zbraň proti nepřátelům.

Můžete si také sundat hlavu a vyslat ji na průzkum (později se zase "poskládáte")

Spousta různých druhů zbraní k dispozici, ale jedna z nejdůležitějších je Butterly Blade - Rozsekejte vše, co vám stojí v cestě.

Kompletně zničitelné prostředí vám může pomoci zlikvidovat nepřátele. Zničit můžete celé budovy nebo jejich části.

Online kooperativní a konkurenční režimy (až pro 4 hráče)

Počet hráčů: Multiplayer: ANO

Minimální konfigurac


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.