Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak

Knihy

Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak

Hodnocení: 1x
  • 4

Ve středověké Transylvánii vládne kníže Michail a po dlouhé době také klid. Mocichtiví bojaři se však brzy zrádně chápou zbraní a zosnují únos knížecího syna Mihney. Při pokusu o jeho osvobození je Michail zajat a sedmihradský trůn osiří. Mnozí však vědí, že předešlý vladař – legendární Vlad Dracula – není tak mrtvý, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak

  • 3

Duli82, 25. listopadu 2015

Jako na houpačce...chvíli mě to bavilo, chvíli ani ne... Líbil se mi styl psaní, navozená atmosféra, nelíbily se mi mezery v chování postav, podezřelá podobnost s Hrami o trůny a pár dalších detailů.


Specifikace Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Ve středověké Transylvánii vládne kníže Michail a po dlouhé době také klid. Mocichtiví bojaři se však brzy zrádně chápou zbraní a zosnují únos knížecího syna Mihney. Při pokusu o jeho osvobození je Mi ... a dál?

Produkt Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak

Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak - parametry

Název produktu: Netopejr Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve středověké Transylvánii vládne kníže Michail a po dlouhé době také klid. Mocichtiví bojaři se však brzy zrádně chápou zbraní a zosnují únos knížecího syna Mihney. Při pokusu o jeho osvobození je Michail zajat a sedmihradský trůn osiří. Mnozí však vědí, že předešlý vladař – legendární Vlad Dracula – není tak mrtvý, jak by měl po svém okázalém pohřbu být… Stačí málo a nemrtvý kníže se opět ujímá vlády nad svou zemí, aby potrestal ty, kdo na ni vztáhli ruku, a alespoň na čas se vrátil k těm, kdo jej milují… Román nás zavede daleko do časů, kde se nad bojišti rozléhal třesk zbraní a rytířská čest velela umírat pro věrnost a slávu právě tak jako pro lásku… Dcera sedmihradského knížete Michaila je nemocná. Nepomáhají lektvary, nepomáhá zaříkání. Umírající Mihaila k sobě jen bez ustání volá předešlého knížete Belu, jehož milovala obrovskou dětskou láskou a o němž jí už před lety řekli, že je mrtev. Přesto její otec odjíždí, aby přivedl toho jediného, kdo jí snad ještě může pomoci. Odjíždí, aby pro

ni přivedl zpět mrtvého. A tak se do světa živých vrací muž, kterého jedni nenáviděli, a k smrti se ho báli, zatímco jiní ho milovali: Vlad Bela, Jeho Milost kníže Dracula. Mrtvý se vrací. Vlastně spíš… nemrtvý. V podzemních kobkách krále Matyáše, kde byl dlouhých dvanáct let nespravedlivě uvězněn, ze sebe v zoufalství a vzdoru učinil to, čím je – položivého tvora ve dne spícího a v noci čerpajícího sílu z krve žen. Mihaila se uzdraví a on odchází zpět do svého dobrovolného vyhnanství na ostrov Snagov, kde se až dosud ukrýval. Nepokoj v zemi způsobí, že se poklidná cesta kněžny Andrii a jejích dětí za manželem změní v tragédii. Největší rival knížete Michaila, Radu z Krašiny, přepadne jejich průvod a unese obě děti: Mihailu i jejího bratra Mihneu. Toho chrání jako rukojmí, Mihailu však brutálně znásilní a málem připraví o život. Mihaila se však s vypětím všech sil zachrání a dílem náhody se dostane právě na Snagov. Belovi nezbývá nic jiného, než se s Mihailou vrátit do světa lidí, aby ji ochránil, nastolil

spravedlnost a vrátil vládu do rukou, do nichž patří. Po strastiplném putování, během nějž se hrdinům nevyhne ani podivná krvavě incestní vášeň, se nemrtvý kníže vrací na trůn, tentokrát pod svým rodovým jménem Vlad, pod nímž ho až dodnes zná historie… "Muž, který doslova i přeneseně přežil svou smrt... Během svého dlouhého a neklidného života proslul pod celou řadou titulů a jmen: Jeho Milost Vlad II, Wladislaus Draculea, Vlad Tepes (Naražeč), Khaziklu Bej (Pán Napichovač), Max Schreck, Arizstid Olt, Bela Lugosi, kníže Dracula, vojvoda valašský... Ať už ale zní jeho jméno jakkoli, za inspiraci a spoluautorství, za podporu, pomoc a trpělivé vedení po cestách tohoto i přilehlých světů mu rozhodně patří můj dík." Trůn pro mrtvého - Jenny Nowak od authora Jenny Nowak a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Chronologicky osmá kniha o nesmrtelném knížeti Vladu Draculovi.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.