Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny

Knihy naučná literatura

Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny

Hodnocení: 1x
  • 4

Po značně úspěšné dvoudílné pomolodgi ""Jádrovin"" a ""Peckovin"" si nyní dovolujeme předložit poslední díl do mozaiky pomologii ""Drobného ovoce a skořápkoviny"", kde najdete popsány významnější odrůdy angreštu, rybízu červeného a bílého, rybízu černého, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny koupíte i tady

Specifikace Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Po značně úspěšné dvoudílné pomologii „Jádroviny“ a „Peckoviny“ si nyní dovolujeme předložit poslední díl do mozaiky – pomologii „Drobné ovoce a skořápkoviny“, kde najdete popsány významnější odrůdy a ... a dál?

Produkt Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny

Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny - parametry

Název produktu: Nesrsta Dušan: Drobné ovoce a skořápkoviny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 120 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Po značně úspěšné dvoudílné pomolodgi ""Jádrovin"" a ""Peckovin"" si nyní dovolujeme předložit poslední díl do mozaiky pomologii ""Drobného ovoce a skořápkoviny"", kde najdete popsány významnější odrůdy angreštu, rybízu červeného a bílého, rybízu černého, maliníku, ostružiníku a jahodníku. Ze skořápkatého ovoce pak ořešák vlašský, mandloň a lísku. Tak jako dva díly předchodí i tato kniha si klade za cíl nejenom přinést pouhý výčet odrůd, které můžete na svých zahradách nebo v sadech pěstovat, ale zároveň pomoci s výběrem odrůdy do konkrétních podmínek a také blíže představit jednotlivé druhy a seznámit čtenáře se základy jejich pěstování. Obecné úvody jsou opět odděleny od obecné části zahrnující původ a dělení druhu do skupin, nároky na stanoviště, přes podrobnější rozepsané pěstování a speciální část věnovanou nejdůležitějším chorobám a škůdcům, až po vysvětlení konstukce popisů jednotlivých odrůd, což je důležité pro pochopení jednak různorodosti odrůd v rámci ovocných druhů a jednak též pro samotný výběr odrůdy konečnými uživateli. Samotné popisy jednotlivých odrůd obsahují hned v úvodu velmi jednoduché rozdělení podle doby zralosti a pomologického dělení, podle vhodnosti využití plodů a konečně podle vhodnosti pro různé pěstitelské oblasti. Pokud to bylo možné, byla snaha o zjištění co nejpřesnějšího původu odrůdy, který také může napovědět, do jakých podmínek bude odrůda vhodná. Vlastní popisy jednak spolu s fotografií plodů poskytnou vcelku podrobnou informaci o vlastnostech rostlin, polodřevin, keřů a stromů. (přes 140 barevných fotografií a popisů odrůd) Pěstujeme ovocné druhy pro kvalitní život, ovocné stromy pro radost i pohodu, technologie pěstování ovlivňuje výnos, doporučení pro zahrádkáře i velkopěstitele, přehledný seznam českých i světových odrůd, barevné fotografie plodů, seznam ovocných školek pro nákup výpěstků. Drobné ovoce a skořápkoviny - Dušan Nesrsta, Tomáš Jan, Milan Hanč od authora Dušan Nesrsta, Tomáš Jan, Milan Hanč a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.