Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet

Léky

Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Neo-Angin pastilky bez cukru třešeň se užívá k prevenci a k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění ústní a krční dutiny a hltanu. Užívá se při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině. PŘÍBALOVÁ INFORMACE:   1. CO JE NEO-ANGIN TŘEŠEŇ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Neo-angin třešeň je vyráběn ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82267
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet koupíte i tady

Specifikace Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 135 Kč

Neo-Angin bez cukru Třešeň jsou pastilky s antiseptickými účinky. Působí na široké spektrum známých bakterií vyvolávajících záněty horních cest dýchacích. Přípravek Neo-Angin bez cukru Třešeň se užívají k prevenci a k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění ústní a krční dutiny a hltanu. Pastilky jsou vhodné při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině (např. afty), dásní, zánětu hltanu a jako podpůrná léčba u angíny. Pastilky Neo-Angin bez cukru Třešeň mohou užívat dospělí a děti » ... a dál?

Produkt Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet

Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet - parametry

Název produktu: Neo-Angin bez cukru Třešeň 24 tablet
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Neo-Angin pastilky bez cukru třešeň se užívá k prevenci a k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění ústní a krční dutiny a hltanu. Užívá se při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině. PŘÍBALOVÁ INFORMACE:   1. CO JE NEO-ANGIN TŘEŠEŇ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Neo-angin třešeň je vyráběn ve formě červených plochých, mírně průsvitných, kulatých pastilek. Jedna pastilka obsahuje dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg, levomentholum 5,9 mg. Neo-angin třešeň má antiseptické účinky, zasahují široké spektrum známých bakterií, které vyvolávají záněty horních cest dýchacích.   Indikační skupina Otorinolaryngologikum.   Neo-angin pastilky bez cukru třešeň se užívá k prevenci a k léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění ústní a krční dutiny a hltanu. Užívá se při bolestech v krku, nachlazení, chrapotu, zánětech sliznice v ústní dutině (stomatitis, soor,afty), dásní (gingivitis), zánětu hltanu (faryngitis) a jako podpůrná léčba u angíny. Při potížích s polykáním, je vždy třeba navštívit lékaře, kvůli možné angíně.   2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NEO-ANGIN BEZ CUKRU TŘEŠEŇ UŽÍVAT Neužívejte Neo-angin třešeň Jestliže jste alergický(á) (hypersenzitivní) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku Neo-angin třešeň. Jestliže vám lékař sdělil, že trpíte nesnášenlivostí specifických typů cukrů.   Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Neo-angin třešeň je zapotřebí Přípravek není vhodný pro děti do 6 let.   Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky není známo. Prosím informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.   Užívání přípravku Neo-angin třešeň s jídlem a pitím Neo-angin třešeň může být užíván nezávisle na jídle.   Těhotenství a kojení Užívání se nedoporučuje.   Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek neovlivňuje schopnost řídit a obsluhovat stroje.   Důležité informace o některých složkách přípravku Jestliže vám lékař sdělil, že trpíte nesnášenlivostí některých typů cukrů nebo sladidel (např. glukóza, sukróza, isomalt nebo maltitol), poraďte se se svým lékařem, dříve než začnete tento lék užívat. Přípravek Neo-angin třešeň obsahuje také 2,58 g isomaltu (to odpovídá 25 kJ v jedné pastilce). To by mělo být bráno v potaz u pacientů s diabetes mellitus. Neo-angin třešeň obsahuje barvivo ponceau 4R, které může vyvolat alergickou reakci.   3. JAK SE NEO-ANGIN TŘEŠEŇ UŽÍVÁ Vždy užívejte Neo-angin třešeň podle pokynů uvedených v této příbalové informaci. Jestliže si nejste jistý(á), zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Pokud není jinak předepsáno, nechají si dospělí a děti od 6 let pomalu rozpustit v ústech každé 2-3 hodiny 1 pastilku. Denně je možné užít maximálně 6 pastilek.   Délka léčby Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě akutních onemocnění. Poraďte se se svým lékařem, jestliže se příznaky zhorší a nebo nedojde k jejich zlepšení do 4-5 dnů


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.