Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Učebnice/Odborná literatura

Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Hodnocení: 1x
  • 4

Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem - Pavlína Piťhová, Šárka Slabá, Kateřina Štechová . Současná diabetologie disponuje velmi účinným a široce strukturovaným farmakoterapeutickým „arzenálem“, který spolu s moderní technikou významně změnil život velkého počtu nemocných s diabetem. Moderní medicína ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Není bezvýchodných situ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem koupíte i tady

Specifikace Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Současná diabetologie disponuje velmi účinným a široce strukturovaným farmakoterapeutickým „arzenálem“, který spolu s moderní technikou významně změnil život velkého počtu nemocných s diabetem. ... a dál?

Produkt Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem

Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem - parametry

Název produktu: Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 142 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem - Pavlína Piťhová, Šárka Slabá, Kateřina Štechová . Současná diabetologie disponuje velmi účinným a široce strukturovaným farmakoterapeutickým „arzenálem“, který spolu s moderní technikou významně změnil život velkého počtu nemocných s diabetem. Moderní medicína dokáže pacientům prodloužit období bez komplikací a zajistit tak nadlouho kvalitu života srovnatelnou se zcela zdravým člověkem. Po delší době je však úspěch léčby diabetu stále více závislý na ochotě pacienta s nemocí bojovat. Psychologie a psychiatrie je však v diabetologii stále ještě podceňovaným tématem. Doc. Štechová proto vytvořila originální koncept knihy zacílené na odbornou, ale i laickou veřejnost – příběhy lidí ilustrující jednotlivé situace, kterým jsou pacienti s diabetem a jejich rodiny vystaveni, vždy s odborným komentářem psychologa, diabetologa či psychiatra. Výsledné vyznění knihy je pozitivní a motivující, mělo by vést pacienty k tomu, aby se nebáli své problémy včas řešit. Kniha pro nemocné s diabetem i pro jejich lékaře. Není bezvýchodných situací aneb příběhy lidí s diabetem - Pavlína Piťhová, Šárka Slabá, Kateřina Štechová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.