Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Německy s úsměvem nově

Učebnice/Odborná literatura

Německy s úsměvem nově

Hodnocení: 1x
  • 4

Německy s úsměvem nově UČ + mp3 ke stažení - kolektiv autorů. Kniha je určena všem zájemcům o studium němčiny ve věku od cca 15 let, které po probrání všech 22 lekcí dovede v jediném svazku až na jazykovou úroveň B2. Nové vydání učebnice je: jazykově upraveno aktualizováno s výrazně vylepšenou grafickou podobou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Německy s úsměvem nově
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Německy s úsměvem nově koupíte i tady

Specifikace Německy s úsměvem nově

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 290 Kč

Kniha je určena všem zájemcům o studium němčiny ve věku od cca 15 let, které po probrání všech 22 lekcí dovede v jediném svazku až na jazykovou úroveň B2. Nové vydání učebnice je: jazykově upraveno, ... a dál?

Produkt Německy s úsměvem nově

Německy s úsměvem nově - parametry

Název produktu: Německy s úsměvem nově
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 472 Kč
Ušetríte až: 182 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Německy s úsměvem nově UČ + mp3 ke stažení - kolektiv autorů. Kniha je určena všem zájemcům o studium němčiny ve věku od cca 15 let, které po probrání všech 22 lekcí dovede v jediném svazku až na jazykovou úroveň B2. Nové vydání učebnice je: jazykově upraveno aktualizováno s výrazně vylepšenou grafickou podobou Drobné úpravy doznaly úvodní texty, tak aby odpovídaly nejen změněným reáliím, ale i změnám ve vývoji jazyka, které proběhly v posledním desetiletí. Nově byla zařazena část věnovaná čtení s porozuměním, kde se od počátku setkáváme s autentickými neupravovanými německými texty stoupající obtížnosti; za účasti rodilých mluvčích byla nahrána většina úvodních textů, fonetická a poslechová cvičení. Snazší orientaci při práci s poslechovými texty jistě napomohou čísla stop CD, která jsou v tomto vydání uvedena přímo u příslušných poslechových cvičení v učebnici. Některé texty a fotografie v knize byly aktualizovány tak, aby odpovídaly současné realitě. Práci s knihou zpříjemní i živější grafická úprava s použitím druhé barvy. K 3. vydání jsou k dispozici nahrávky úvodních textů jednotlivých lekcí ve formátu mp3. Nahrávky si mohou studenti stáhnout zdarma pod odkazem on-line podpory. Klíč k testům, klíč k učebnici a mp3 nahrávky získáte poklepáním na ikonu on-line podpora Německy s úsměvem nově UČ + mp3 ke stažení - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz aktualizované vydání. Učebnice němčiny pro studenty od 15 let. Je vhodná jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří už základy němčiny mají. Kniha je rozdělena do 22 lekcí, které vedou studenty na jazykovou úroveň B2. Učebnice se zaměřuje na komunikativní zvládnutí jazyka a vede k získání dovednosti dorozumět se v běžných životních situacích (představování, na návštěvě, v obchodě, v restauraci, v hotelu, u lékaře, na poště atd.). V každé lekci je procvičováno čtení a poslech. Dále jsou v knize obsaženy základní gramatické jevy, které jsou důležité pro komunikaci. Učebnice má nové grafické zpracování, oživena je fotografiemi.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.