Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování

Knihy

Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha Co možná nevíte o očkování obsahuje stovky důležitých informací a více než devět set odkazů na jejich původní zdroje. Popis V USA je povinný očkovací kalendář podobný českému. Odmítání očkování má i tam neblahé následky (vyhrožování rodičům, upírání sociálních dávek apod.). Všechny státy USA však určité výjimky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování koupíte i tady

Specifikace Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 161 Kč

V USA je povinný očkovací kalendář podobný českému. Odmítání očkování má i tam neblahé následky (vyhrožování rodičům, upírání sociálních dávek apod.). Všechny státy USA však určité výjimky umožňují (z ... a dál?

Produkt Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování

Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování - parametry

Název produktu: Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 231 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha Co možná nevíte o očkování obsahuje stovky důležitých informací a více než devět set odkazů na jejich původní zdroje. Popis V USA je povinný očkovací kalendář podobný českému. Odmítání očkování má i tam neblahé následky (vyhrožování rodičům, upírání sociálních dávek apod.). Všechny státy USA však určité výjimky umožňují (zpravidla jde o odmítnutí prohlášením písemnou formou), podle právních předpisů toho kterého státu. Kongres USA vytvořil na odškodňování za zdravotní poškození či úmrtí způsobená očkováním zvláštní fond, z kterého byla v posledních letech vyplacena postiženým či pozůstalým více než miliarda dolarů.

Úryvek z úvodu:

Kniha, kterou držíte v ruce, je sbírkou rešerší vzniklých na mé cestě za pravdou o očkování. Tato otázka pro mě začala být důležitá, když se narodil můj syn. Začal jsem s tím, že jsem hromadil haldy informací z místních, státních, univerzitních a lékařských knihoven. Hodně těchto informací pocházelo přímo z odborných časopisů. Studoval jsem jedno po druhém každé z "povinných" očkování. Jaké jsou symptomy nemoci, proti které má toto očkování chránit? Pokud někdo touto nemocí onemocní, jak nebezpečná může být? A také jsem hledal pádný důkaz, že očkování bylo odpovědné za všeobecný pokles výskytu dané nemoci,

důkazy, že vakcína je účinná (poskytuje skutečnou imunitu?),

informace o vedlejších účincích a bezpečnosti. (...)

Napsal jsem tuto knihu, aby rodiče, jako jste vy, mohli činit kvalifikovanější rozhodnutí týkající se očkování. Nikomu nedělám advokáta, ani se nedomnívám, že vím, co je pro vás a vaši rodinu nejlepší. Pouze se snažím jasným a zřetelným způsobem předkládat fakta. Pokud tedy po přečtení této knihy budete mít další otázky a zájem, doporučuji vám, abyste prostudovali odkazy uvedené v závěru této knihy a rovněž jakékoli další relevantní informace, které budete moci nalézt. Doporučuji, abyste pokračovali ve vlastním hledání pravdy až do té doby, kdy dojdete ke správnému řešení vašeho očkovacího dilematu.

Počet stran: 156

Rozměry: 210 x 150 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také knihu

Očkování obchod se strachem (Dr. med. Gerhard Buchvald).

Další informace o knize Co možná nevíte o očkování naleznete v článku Očkování – recenze knihy Co možná nevíte o očkování.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.