MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

Ostatní z kategorie knihy

Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788073903893

Ať jste světec nebo lotr, Bůh vám do života přichází mnoha způsoby. Kniha Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem představuje mimořádně inspirující dílo, které se snaží odpovědět na zásadní otázky lidské existence. Rozebírá život před narozením, život po smrti a samozřejmě i život po narození a před smrtí. Zamýšlí se nad penězi, nad mocí, nad sexualitou, rodinou, dětmi, válkou, vědou – zkrátka nad vším, co nás formuje i deformuje. Boha představuje nikoli jako rákosku, ale jako součást dialogu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Hovory s Bohem pracovní..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

Specifikace Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 228 Kč

Miliony lidí po celém světě četli všechny tři svazky Hovorů s Bohem. Pracovní kniha nabízí Walschovým příznivcům ponořit se hlouběji do pojmů a principů vymezených v jeho velmi úspěšné sérii. Mnohem důležitější však je sžít se s tímto učením. Cílem je vytvořit pro čtenáře interaktivní zážitek, který bude poskytovat možnost začlenit toto učení do každodenního života. Tata kniha obsahuje dotazníky, grafy, diskusní materiál a cvičení ke každému dílu a ke každé kapitole Hovorů s Bohem. ... a dál?

Produkt Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha - parametry

Název produktu: Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 228 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hovory s Bohem - pracovní kniha - Neale Donald Walsch Miliony lidí po celém světě četli všechny tři svazky Hovorů s Bohem. Pracovní kniha nabízí Walschovým příznivcům ponořit se hlouběji do pojmů a principů vymezených v jeho velmi úspěšné sérii. Mnohem důležitější však je sžít se s tímto učením. Cílem je vytvořit pro čtenáře interaktivní zážitek, který bude poskytovat možnost začlenit toto učení do každodenního života. Tata kniha obsahuje dotazníky, grafy, diskusní materiál a cvičení ke každému dílu a ke každé kapitole Hovorů s Bohem. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Edice Knihy Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem pracovní kniha

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.