Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh

Učebnice/Odborná literatura

Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh

Hodnocení: 1x
  • 4

Co Bůh vzkazuje světu? Odpověď na tuto otázku dostal Neale Donald Walsch už v devíti knihách Hovorů s Bohem a v knize Co řekl Bůh shrnuje nejpodstatnější poselství. Těchto 25 klíčových poselství nenechává bez vysvětlení. V každé kapitole odhaluje význam jednoho z nich a kromě toho na konkrétním příkladu ze své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Co řekl Bůh
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh koupíte i tady

Specifikace Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 51 Kč

Co Bůh vzkazuje světu? Odpověď na tuto otázku dostal Neale Donald Walsch už v devíti knihách Hovorů s Bohem a v knize Co řekl Bůh shrnuje nejpodstatnější poselství. Těchto 25 klíčových poselství nenec ... a dál?

Produkt Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh

Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh - parametry

Název produktu: Neale Donald Walsch: Co řekl Bůh
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 313 Kč
Ušetríte až: 262 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co Bůh vzkazuje světu? Odpověď na tuto otázku dostal Neale Donald Walsch už v devíti knihách Hovorů s Bohem a v knize Co řekl Bůh shrnuje nejpodstatnější poselství. Těchto 25 klíčových poselství nenechává bez vysvětlení. V každé kapitole odhaluje význam jednoho z nich a kromě toho na konkrétním příkladu ze své vlastní zkušenosti dokládá, jak ho co nejefektivněji využít ve všedním životě. Protože podle něj by tato poselství mohla změnit svět, kdyby lidé věděli, jak je aplikovat. Neale Donald Walsch čtenářům nastiňuje základní pravdy o životě a o tom, jak ho žít. Ukazuje cestu, vytyčuje nový směr, zároveň přitom tvrdí, že nepotřebujeme nic než to, co už máme. Stačí jen pozorně naslouchat Bohu, ať už mu říkáme intuice nebo šestý smysl. Nemusíme postupovat vpřed, jde o to, abychom byli naplno tam, kde jsme. Není nutné věci „mít“, abychom někým „byli“, důležité je „být“ a pak budeme „mít“, co jsme vždycky chtěli. Je přesvědčen, že kdyby lidstvo začalo tyto rady dodržovat, změnili bychom celý svět. To

stojí za pokus, co myslíte? Co řekl Bůh - Neale Donald Walsch od authora Neale Donald Walsch a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Co řekl Bůh - Walsch Neale Donald Co řekl Bůh Autor slavných Hovorů s Bohem shrnuje jejich základní poselství. Nabízí příležitost zapomenout na zastaralé duchovní a kulturní vzorce a prožívat život jako chybující – a lidské – bytosti s otevřenou myslí, otevřeným srdcem a schopností poznat a budovat naši kulturní historii. Postupovat po této duchovní cestě však znamená nejenom pochopit, co Walsch považuje za jádro svých Hovorů s Bohem, ale také to aplikovat v praxi. A tak dostáváme konkrétní příklady, jak každý z pětadvaceti klíčových vzkazů uplatnit ve všedním životě. Kdyby lidstvo počínaje dnešním dnem začalo tyto rady dodržovat, změnili bychom celý svět. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od BETA Dobrovský naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.