Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová

Hodnocení: 1x
  • 4

Velké množství empirických výzkumů zahraničních i domácích ukazuje, že dobré vztahy mezi lékaři a sestrami, důvěra a vzájemné uznání vedou k vytvoření všeobecně pozitivní atmosféry na pracovišti. Komplexní zpracování vztahů mezi lékaři a sestrami, jak je podává tato publikace, doposud v naší literatuře chybělo. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Velké množství empirických výzkumů zahraničních i domácích ukazuje, že dobré vztahy mezi lékaři a sestrami, důvěra a vzájemné uznání vedou k vytvoření všeobecně pozitivní atmosféry na pracovišti. Komplexní zpracování vztahů mezi lékaři a sestrami, jak je podává tato publikace, doposud v naší literatuře chybělo. Autoři se zabývají problematikou změny role sestry, která se díky nové koncepci ošetřovatelství stává z pomocníka lékaře jeho samostatným odborným spolupracovníkem, věnují se » ... a dál?

Produkt NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová

NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová - parametry

Název produktu: NCO NZO Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velké množství empirických výzkumů zahraničních i domácích ukazuje, že dobré vztahy mezi lékaři a sestrami, důvěra a vzájemné uznání vedou k vytvoření všeobecně pozitivní atmosféry na pracovišti. Komplexní zpracování vztahů mezi lékaři a sestrami, jak je podává tato publikace, doposud v naší literatuře chybělo. Autoři se zabývají problematikou změny role sestry, která se díky nové koncepci ošetřovatelství stává z pomocníka lékaře jeho samostatným odborným spolupracovníkem, věnují se otázce kompetencí všeobecných sester, současnému vzdělávání lékařů a sester a jeho historii. Další témata se zabývají např. gender problematikou v ošetřovatelství, problematikou vzájemného vztahu žen-lékařek a sester, faktory ovlivňujícími vtahy lékaře a sestry (pracovní prostředí, organizační struktura zdravotnických zařízení, konfliktní situace ap.), komunikačními dovednostmi a týmovou spoluprací ve vztahu lékař - sestra. Vztah Sestra - Lékař - Sylva Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová od authora Sylva

Bártlová, Ivana Chloubová, Marie Trešlová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.