Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala

Hodnocení: 1x
  • 4

Cévní chirurgie jestále rozvíjející se obor. Svým rozsahem pokrývá všechny orgánové systémy. V posledních letech došlo k bouřlivému rozvoji metod léčících onemocnění cév.Pokrok ve farmakoterapii,v nových technologiích,v endovaskulárních metodách i v minimálně invazivní chirurgii. Stále se vyvíjejí indikace k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 441 Kč

Cévní chirurgie jestále rozvíjející se obor. Svým rozsahem pokrývá všechny orgánové systémy. V posledních letech došlo k bouřlivému rozvoji metod léčících onemocnění cév.Pokrok ve farmakoterapii,v nov ... a dál?

Produkt NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala

NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala - parametry

Název produktu: NCO NZO Perioperační péče o pacienta v cévní chirurgii - Zdeněk Kala
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 441 Kč
Maximální cena: 491 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cévní chirurgie jestále rozvíjející se obor. Svým rozsahem pokrývá všechny orgánové systémy. V posledních letech došlo k bouřlivému rozvoji metod léčících onemocnění cév.Pokrok ve farmakoterapii,v nových technologiích,v endovaskulárních metodách i v minimálně invazivní chirurgii. Stále se vyvíjejí indikace k jednotlivým způsobům léčby i samotné postupy.Objem informací je takový,že vedl k vydělení samostatné specializace v cévní chirurgii.Náročnost a rozmanitost výkonů klade vysoké požadavky na sehranost operačního týmu včetně anesteziologa a perioperační sestry.V současnosti nelze cévně chirurgické výkony provádět na požadované úrovni bez toho,aby byla perioperační sestra plně zainteresovaným plnohodnotným členem týmu.To není možné bez patřičného vzdělání. Cílem textu je přiblížit základní principy v cévní chirurgii,které by umožnily perioperační sestře lépe se orientovat v současné i budoucí léčbě pacientů s cévním onemocněním. Autor knihy Zdeněk Kala, Vydavatelstvo Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO), Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.