Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková

Učebnice/Odborná literatura

NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice obsahuje aktualizovaný text, který odráží rychlý vývoj poznatků v biochemii. Velký prostor zde zaujímá preanalytická fáze vyšetření, věnuje se chybám při analýzách a kontrole kvality práce. Součástí je rovněž popis „Laboratorního inf.systému” a „Automatizace v laboratoři.” ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Učebnice obsahuje aktualizovaný text, který odráží rychlý vývoj poznatků v biochemii. Velký prostor zde zaujímá preanalytická fáze vyšetření, věnuje se chybám při analýzách a kontrole kvality práce. Součástí je rovněž popis „Laboratorního inf.systému” a „Automatizace v laboratoři.” Učebnice je určena pro studenty zdravotnických škol oboru Zdravotní laborant a pro specializační vzdělávání. Obsahuje aktualizovaný text, který odráží rychlý vývoj poznatků v biochemii - nové jsou mj. » ... a dál?

Produkt NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková

NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková - parametry

Název produktu: NCO NZO Klinická biochemie - Marta Čermáková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice obsahuje aktualizovaný text, který odráží rychlý vývoj poznatků v biochemii. Velký prostor zde zaujímá preanalytická fáze vyšetření, věnuje se chybám při analýzách a kontrole kvality práce. Součástí je rovněž popis „Laboratorního inf.systému” a „Automatizace v laboratoři.”

Učebnice je určena pro studenty zdravotnických škol oboru Zdravotní laborant a pro specializační vzdělávání. Obsahuje aktualizovaný text, který odráží rychlý vývoj poznatků v biochemii - nové jsou mj. informace týkající se diagnostických kriterií pro diabetes mellitus, upraveného postupu provádění a hodnocení o-GTT, referenčních hodnot mikroalbuminurie a glykovaných proteinů.

Počet stran: 130

Formát: 210x297 mm, brožované, černobíle

Vydání: druhé, 2010 Autor knihy Marta Čermáková, Vydavatelstvo Národní centrum ošetrovatelství (NCO NZO),


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.