Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Návrat metafyziky?

Knihy

Návrat metafyziky?

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Cílem autorů, kteří předkládají čtenářům knihu „Návrat metafyziky?“, je diskutovat o problému metafyziky v současném filosofickém myšlení z hlediska analytické a kontinentální filosofie. Jelikož alternativu analytický versus kontinentální v sobě zahrnuje snad každý filosofický směr, zúčastnili se na přípravě knihy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Jaké má kniha
Návrat metafyziky?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Návrat metafyziky?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 291 Kč

Kolektivní monografie kantovsky, fenomenologicko-hermeneuticky, analyticky, psychoanalyticky i pragmaticky píšících českých autorů, která zkoumá diskusi o metafyzice v kantovské a pokantovské kritice metafyziky, v Heideggerově a fenomenologické tematizaci konce metafyziky a ontoteologie, v oživení metafyzických otázek v analytické filosofii a v současné postmetafyzické diskusi. ... a dál?

Produkt Návrat metafyziky?

Návrat metafyziky? - parametry

Název produktu: Návrat metafyziky?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 291 Kč
Maximální cena: 291 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Cílem autorů, kteří předkládají čtenářům knihu „Návrat metafyziky?“, je diskutovat o problému metafyziky v současném filosofickém myšlení z hlediska analytické a kontinentální filosofie. Jelikož alternativu analytický versus kontinentální v sobě zahrnuje snad každý filosofický směr, zúčastnili se na přípravě knihy zástupci většiny u nás aktuálních filosofických proudů. Předností knihy je proto zcela nepochybně její různorodost a střet protichůdných postojů. Pro lepší orientaci čtenáře byla kniha rozdělena na čtyři tematické části, které sledují otázku metafyziky vždy z určitého předem vymezeného hlediska. V první části autoři sledují kritiku metafyziky u Kanta a v pokantovské filosofii; ve druhé přemýšlejí nad otázkou konce metafyziky ve fenomenologii a v heideggerovském myšlení; ve třetí se probírá vztah mezi metafyzikou a analytickou filosofií a konečně ve čtvrté části metafyzické momenty v současném postmetafyzickém myšlení. Návrat metafyziky? - Martin Šimsa, Prokop Sousedík od authora Martin

Šimsa, Prokop Sousedík a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Návrat metafyziky? - Diskuse o metafyzice ve filosofii 20. a 21. století - Martin Nitsche;Prokop Sousedík;Martin Šimsa. Kolektivní monografie kantovsky, fenomenologicko-hermeneuticky,

analyticky, psychoanalyticky i pragmaticky píšících českých autorů,

která zkoumá diskusi o metafyzice v kantovské a pokantovské kritice

metafyziky, v Heideggerově a fenomenologické tematizaci konce

metafyziky a ontoteologie, v oživení metafyzických otázek v

analytické filosofii a v současné postmetafyzické diskusi. Publikace: Návrat metafyziky? - Diskuse o metafyzice ve filosofii 20. a 21. století - Martin Nitsche;Prokop Sousedík;Martin Šimsa.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.