Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála

Próza - beletrie

Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace „Proměny české mládeže“ byla napsána na základě výsledků celé řady empirických sociologických výzkumů mládeže. U některých témat  se jedná o poznatky z opakovaných výzkumů,  takže můžeme sledovat dlouhodobý vývoj např. hodnotových orientací mládeže či  vývoj aktivit ve volném čase. Publikace obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Úspěšná smrt Davida Dos..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála koupíte i tady

Specifikace Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 139 Kč

Když se vyšetřování vraždy známého novináře Davida Dostála ujme inspektor Mayer, zprvu to vypadá, že půjde o jednoduchý případ. Nikdo totiž nepochybuje o identitě pachatele. Věci ale nejsou přímočar ... a dál?

Produkt Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála

Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála - parametry

Název produktu: Natálie Nera: Úspěšná smrt Davida Dostála
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace „Proměny české mládeže“ byla napsána na základě výsledků celé řady empirických sociologických výzkumů mládeže. U některých témat  se jedná o poznatky z opakovaných výzkumů,  takže můžeme sledovat dlouhodobý vývoj např. hodnotových orientací mládeže či  vývoj aktivit ve volném čase. Publikace obsahuje kapitoly pojednávající o konkrétních tématech na základě empirických výzkumů:  hodnoty mládeže, duchovní a náboženský život mládeže,  volný čas a aktivity mládeže, média v životě mládeže, sociálně negativní jevy u mládeže. Teoretické kapitoly se zabývají sociálním časoprostorem a sociálním zráním. Tyto kapitoly poskytují teoreticko metodologický kontext pro uchopení empirických dat a poznatků.   Publikace za několik let svého života prokázala oprávněnost své existence. Je využívána studenty celé řady oborů.  Protože náklad tištěné podoby publikace byl poměrně rychle rozebrán a v knihovnách je obtížně dostupná, rozhodlo se nakladatelství Petrklíč vydat její elektronickou podobu a zpřístupnit ji tak dalšímu okruhu čtenářů. Úspěšná smrt Davida Dostála - Natálie Nera. Když se vyšetřování vraždy známého novináře Davida Dostála ujme inspektor Mayer, zprvu to vypadá, že půjde o jednoduchý případ. Nikdo totiž nepochybuje o identitě pachatele. Věci ale nejsou přímočaré a černobílé, jak už to v životě bývá. A jak se osudy hlavních hrdinů protínají, vyvstávají nové otázky: kdo je vlastně viníkem a kdo obětí? A hlavně – kdo je David Dostál? Otazníky visí i nad knihou samotnou a záleží jen na ctěných čtenářích, zda první román autorky Natálie Nera budou číst jako za motanou detektivku či satiru. Poutavé a napínavé vyprávění ze současnosti o lásce, nenávisti, obchodu, kariéře, přetvářce, hledání a nacházení při několika nervových zhrouceních se čte jedním dechem. Úspěšná smrt Davida Dostála - Natálie Nera od nakladatelství v kategorii Kriminalistika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.