Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Natálie Bakalářová: Anglická cvičení

Knihy

Natálie Bakalářová: Anglická cvičení

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Jak je psáno již v úvodu k našim angličtinám, je správné, že se používá a prosazuje komunikativní způsob výuky, ale bez důkladného procvičení je obtížné použít v praxi to, co se sice teoreticky naučíme, ale nedostatečně procvičíme. Je třeba si nejprve zkusit vytvořit desítky až stovky vět na daný gramatický ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Anglická cvičení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Natálie Bakalářová: Anglická cvičení koupíte i tady

Specifikace Natálie Bakalářová: Anglická cvičení

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 250 Kč

Nejobsáhlejší učebnice angličtiny s českým výkladem, zaměřující se především na studenty středních a základních škol. Text knihy je doprovázen několika stovkami vtipných a účelových ilustrací. Cvi ... a dál?

Produkt Natálie Bakalářová: Anglická cvičení

Natálie Bakalářová: Anglická cvičení - parametry

Název produktu: Natálie Bakalářová: Anglická cvičení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 250 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Jak je psáno již v úvodu k našim angličtinám, je správné, že se používá a prosazuje komunikativní způsob výuky, ale bez důkladného procvičení je obtížné použít v praxi to, co se sice teoreticky naučíme, ale nedostatečně procvičíme. Je třeba si nejprve zkusit vytvořit desítky až stovky vět na daný gramatický jev, abychom ho byli schopni použít v běžném hovoru. Proto je nutný určitý dril. Možná díky špatné znalosti anglického jazyka nebo neschopnosti vyložit danou látku českým autorem vzniklo mnoho nekvalitních učebnic, které studenty moc nenaučily. Možná i z tohoto důvodu se i Česká republika svezla na trendu

anglických učebnic (Project English, Headway, aj.). Tyto učebnice jistě nemůžeme zavrhovat, ale musíme vzít v úvahu jeden důležitý fakt, který je u nás často opomíjen. Anglické učebnice se tisknou v unifikované podobě a výklad v nich nebere v úvahu, že německému studentovi dělají jiné potíže, než jaké dělají studentu českému a díky unifikované podobě pro celý svět pochopitelně konkrétní problém nepodají tak, aby mu student perfektně porozuměl. Proto učebnice Anglická cvičení obsahuje kvalitní a srozumitelný český výklad a velké množství opakovacích cvičení. Samozřejmostí je i klíč ke

všem cvičením a výhodou je i slovník, který obsahuje vybraná slovíčka z celé učebnice, které by nemusel student znát. Publikace: Anglická cvičení - Pro gymnázia, střední a jazykové školy a 2. stupeň základních škol - Natálie Bakalářová. Kniha Anglická cvičení pro gymnázia, střední a jazykové školy a 2.

stupeň základních škol je nejobsáhlejší učebnicí angličtiny s

českým výkladem, zaměřující se především na studenty středních a

základních škol. Text knihy je doprovázen několika stovkami

vtipných a účelových ilustrací. Cvičebnice je určena pokročilejším

začátečníkům. Publikace: Anglická cvičení - Pro gymnázia, střední a jazykové školy a 2. stupeň základních škol - Natálie Bakalářová. Anglická cvičenípro gymnázia, střední a jazykové školy a 2. stupeň ZŠ Natálie BakalářováJedná se o antikvární knihu v dobrém stavu. Na titulní stránce je psáno a kresleno tužkou, v textu na jedné straně poznámky propiskou!!!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.