Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Léky na dýchání

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin.Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 89 Kč

Nosní sprej pro dospělé a děti od 6 let. Volně prodejný léčivý přípravek pro léčbu rýmy dospělých a dětí od 6 let. Rychlý nástup účinku - ÚLEVU UCÍTÍTE v průměru DO 25 SEKUND od aplikace Dlouhá doba působení - ÚČINEK PŘETRVÁVÁ AŽ 12 HODIN Má protizánětlivé a protivirové účinky. Pomáhá snížit otok nosní sl ... a dál?

Produkt Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej 10 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 107 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin.Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky.Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním se používá přiakutní rýmě (rinitida), senné, alergické a neinfekční vasomotorické rýmě, která se projevuje záchvaty řídké sekrece z nosu. Dále pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin. Po poradě s lékařem2/5se rovněž používá při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice související s rýmou a pro diagnostickou dekongesci sliznic.Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním je určen pro dospělé a děti od 6 let věku. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: NÁVOD K POUŽITÍ Nasivin Sensitive 0,05% Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 % Nosní sprej, roztok. K aplikaci do nosu. Sprej s odměřeným dávkováním pro dospělé a děti od 6 let BEZ KONZERVAČNÍCH LÁTEK Vážená pacientko, vážený paciente, Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité informace. Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním pro dospělé a děti ve věku od 6 let je dostupný také bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Nasivin Sensitive 0,05% sprej s odměřeným dávkováním musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si tuto příbalovou informaci. Možná, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Pokud budete potřebovat více informací, zeptejte se s kód SÚKL: 0171031 Volně prodejný léčivý přípravek pro léčbu rýmy dospělých a dětí od 6 let Rychlý nástup účinku - ÚLEVU UCÍTÍTE v průměru DO 25 SEKUND od aplikace

Dlouhá doba působení - ÚČINEK PŘETRVÁVÁ AŽ 12 HODIN

Má protizánětlivé a protivirové účinky. Pomáhá snížit otok nosní sliznice a nadměrnou sekreci z nosu.

NEOBSAHUJE KONZERVAČNÍ LÁTKY a je tak mnohem šetrnější.

Forma spreje usnadňuje dávkování dospělým i dětem. Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 g ve 100 ml vodného roztoku. Dávkování: Jedno vstříknutí do každé nosní dírky 2-3krát denně, neurčí-li lékař jinak. Balení: Nosní sprej s odměřeným dávkováním, 10 ml roztoku v lahvičce. PROSÍME ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK Bioaktivní Zinek obsahuje 15 mg organicky vázaného zinku, který je nepostradatelnou složkou více než 200 různých enzymů a který napomáhá normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. Složení v 1 tabletě: zinek 15 mg Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po poradě s oštřujícím lékařem mohou přípravek užívat těhotné i kojící ženy. Není určeno pro děti do 12 let. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Balení: 60 tablet Bioaktivní Zi


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.