Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nasic sprej 10 ml

Léky

Nasic sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasic pro děti se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě. Nasic pro děti je určen pro děti ve věku 2 – 6 let. - Příbalová informace: Informace pro uživatele Nasic pro děti nosní sprej, roztok xylometazolini hydrochloridum a dexpanthenolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasic sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasic sprej 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce KLOSTERFRAU
Nejnižší cena 79 Kč

Nasic pro děti nosní sprej snižuje otok nosní sliznice při rýmě, podporuje hojení narušené sliznice a kůže, ulevuje při alergické rýmě, léčí zhoršené nosní dýchání po operacích nosu. Je určen pro děti ve věku 2 - 6 let. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Nasic sprej 10 ml

Nasic sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Nasic sprej 10 ml
Výrobce: KLOSTERFRAU
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasic pro děti se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě. Nasic pro děti je určen pro děti ve věku 2 – 6 let. - Příbalová informace: Informace pro uživatele Nasic pro děti nosní sprej, roztok xylometazolini hydrochloridum a dexpanthenolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Nasic pro děti musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Nasic pro děti a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Nasic pro děti užívat Jak se Nasic pro děti užívá Možné nežádoucí účinky Jak Nasic pro děti uchovávat Další informace 1. CO JE NASIC PRO DĚTI A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nasic pro děti je nosní sprej. Xylometazolin má vasokonstrikční (zužující cévy) účinky a tím snižuje otok nosní sliznice. Dexpanthenol je derivátem kyseliny panthotenové, vitamínu, který podporuje hojení ran a chrání sliznice. Nasic pro děti se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě a k podpoře hojení narušené sliznice a kůže, k úlevě při alergické (vazomotorické) rýmě a k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu. Během několika minut po podání přípravku se působením léčivé látky xylometazolin hydrochloridu sníží otok nosních dýchacích cest. Nasic pro děti je určen pro děti ve věku 2 – 6 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NASIC PRO DĚTI UŽÍVAT Neužívejte Nasic pro děti: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na xylometazolin hydrochlorid nebo dexpanthenol a nebo na kteroukoli další složku přípravku Nasic pro děti. jestliže máte suchý zánět nosní sliznice (rhinitis sicca), přípravek není určen k léčbě dětí do 2 let věku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Nasic pro děti je zapotřebí: jestliže užíváte léky na léčbu deprese, tzv.tricyklická nebo tetracyklická antidepresiva nebo antidepresiva ze skupiny inhibitorů monoaminových oxidáz (MAO inhibitory) nebo jiné léky, které mají schopnost zvyšovat krevní tlak, jestliže máte zvýšený nitrooční tlak, zvláště jestliže trpíte zeleným zákalem s uzavřeným úhlem, jestliže máte vážné onemocnění srdce a cév (např. onemocnění věnčitých cév, vysoký krevní tlak) jestliže máte nádor dřeně nadledvinek (feochromocytom), jestliže máte metabolické onemocnění (např. zvýšenou činnost štítné žlázy projevující se zvýšeným pocením, zvýšenou tělesnou teplotou, zvýšenou tepovou frekvencí, nebo máte-li cukrovku) jestliže trpíte zvětšením prostaty Použití u dětí Děti mohou přípravek užív


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.