Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Napoleon Hill: Myšlením k bohatství

Knihy

Napoleon Hill: Myšlením k bohatství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Myšlením k bohatství - Napoleon Hill. Tato kniha může pro vás znamenat miliony. Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Ukáže vám nejen, co máte dělat, ale i jak to máte dělat Pokud se naučíte uplatňovat jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a trvalého úspěchu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Myšlením k bohatství
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Napoleon Hill: Myšlením k bohatství

  • 5

Andy82, 25. listopadu 2015

Četla jsem asi před 15 lety, kniha se mi velmi líbila, ačkoliv se výsledek nedostavil. :-D. Ale proč to hned házet na autora, prostě jsem třeba bylo málo aktivní nebo něco jiného dělala špatně. A zrovna teď jsem se rozhodla, že si ji dám znova :-)


Specifikace Napoleon Hill: Myšlením k bohatství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 275 Kč

V knize Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla se dozvíte jak ovládnout tajemství opravdového a trvalého úspěchu. Je to nejvýznamnější kniha, která se zabývá problematikou individuálního úspěchu. Tato kniha může znamenat miliony i pro vás ... a dál?

Produkt Napoleon Hill: Myšlením k bohatství

Napoleon Hill: Myšlením k bohatství - parametry

Název produktu: Napoleon Hill: Myšlením k bohatství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Myšlením k bohatství - Napoleon Hill. Tato kniha může pro vás znamenat miliony. Zahrnuje moudrost, ke

které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Ukáže vám nejen, co máte

dělat, ale i jak to máte dělat Pokud se naučíte uplatňovat

jednoduché základní techniky, ovládnete tajemství opravdového a

trvalého úspěchu a budete mít vše, co jste si v životě přáli.

Přijetí a praktikování slavné filozofie prezentované v této knize

obohatilo již tisíce lidí. Je to nejvýznamnější kniha, která se

zabývá problematikou individuálního úspěchu. Publikace: Myšlením k bohatství - Napoleon Hill. V této knize najdete tajemství, jak vydělat peníze. Může to změnit váš život.Myšlením k bohatství vychází z autorova slavného Principu úspěchu. Zahrnuje moudrost, ke které dospěli bohatí a úspěšní lidé. Kniha byla inspirována magickou poučkou Andrewa Carnegieho. Carnegie odhalil tajemství svého úspěchu několika mladým mužům, kteří se díky tomu dopracovali velkého bohatství. Tato kniha vás naučí tomuto tajemství - i tajemství jiných velkých lidí. Ukáže vám nejenom co dělat, ale i jak to dělat. Pokud ... Tato kniha je prezentací amerických životních hodnot par exelence. Vychází z tezí A. Carnegieho o tom, jak dosáhnout pomocí sebeovládání úspěchu. Správné zvládnutí různých situací a svých emocí je základem, který vede k dosažení jakýchkolv cílů. Autor s příznačným křestním jménem předává své zkušenosti s permanentním pozitivním myšlením i čtenářům, z nichž chce udělat sebevědomé osobnosti. Kniha Myšlením k bohatství, Autor Hill Napoleon, Anotace: Světoznámá a nejprodávanější klasika věhlasného autora pojednává nejen o penězích, ale především o myšlení, pracovitosti a schopnosti si zorganizovat vlastní život. Nezbytná knížka pro každého.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.