Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela...

Knihy

Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela;Melotíková Petra. Tato srozumitelně a přehledně zpracovaná učební pomůcka je určena zejména pro vysokoškolskou výuku práva sociálního zabezpečení. Kapitoly jsou věnovány jednotlivým podsystémům sociálního zabezpečení (zdravotní, nemocenské a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83608

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 252 Kč

Publikace: Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela;Melotíková Petra. Tato srozumitelně a přehledně zpracovaná učební pomůcka je určena zejména pro vysokoškolskou výuku práva sociálního zabezpečení. Kapitoly jsou věnovány jednotlivým podsystémům sociálního zabezpečení (zdravotní, nemocenské a důchodové pojištění, sociální péče, pomoc v hmotné nouzi ad.) a jsou rozčleněny do těchto částí:V úvodu jsou vytyčeny stěžejní problémy tématu s uvedením pramenů práva. Následuje vzorový příklad s » ... a dál?

Produkt Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela...

Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela... - parametry

Název produktu: Nakladatelství Leges Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 252 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela;Melotíková Petra. Tato srozumitelně a přehledně zpracovaná učební pomůcka je určena zejména pro vysokoškolskou výuku práva sociálního zabezpečení. Kapitoly jsou věnovány jednotlivým podsystémům sociálního zabezpečení (zdravotní, nemocenské a důchodové pojištění, sociální péče, pomoc v hmotné nouzi ad.) a jsou rozčleněny do těchto částí:V úvodu jsou vytyčeny stěžejní problémy tématu s uvedením pramenů práva. Následuje vzorový příklad s podrobným řešením, včetně stručného rozboru použitých právních pojmů. Další část obsahuje zadání příkladů a úkolů k samostatnému procvičování probrané látky. Příklady vycházejí z typických životních situací a jejich řešení rozvíjí schopnost studentů interpretovat a aplikovat příslušné právní předpisy. Kapitolu uzavírají kontrolní otázky určené k prověření získaných znalostí.Autorky vycházely z právní úpravy účinné ke dni 1. 1. 2010 a reagovaly tak i na legislativní změny z konce roku 2009.Kromě studentů a pedagogů mohou praktikum využít i zaměstnanci státní správy, kterým pomůže ve snadnější orientaci v problematice sociálního zabezpečení a ukáže jim možná řešení problémů z praxe. Publikace: Praktikum z práva sociálního zabezpečení - Halířová Gabriela;Melotíková Petra.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.