Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského...

Učebnice/Odborná literatura

Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pořádala ve dnech 2.–3. června 2011 mezinárodní vědeckou konferenci: 200 let ABGB - od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Konference se uskutečnila při příležitosti 20. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 246 Kč

Publikace: 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pořádala ve dnech 2.–3. června 2011 mezinárodní vědeckou konferenci: 200 let ABGB - od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Konference se uskutečnila při příležitosti 20. výročí znovu založení fakulty. Publikace: 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. ... a dál?

Produkt Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského...

Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského... - parametry

Název produktu: Nakladatelství Leges 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 246 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pořádala ve dnech 2.–3. června 2011 mezinárodní vědeckou konferenci: 200 let ABGB - od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva. Konference se uskutečnila při příležitosti 20. výročí znovu založení fakulty. Publikace: 200 let ABGB od kodifikace k rekodifikaci českého občanského práva.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.