Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav...

Učebnice/Odborná literatura

Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav...

Hodnocení: 1x
  • 4

Zapojování informačních a komunikačních technologií do činnosti veřejné správy, které bývá často označováno také jako e-government, je důležitou komponentou současných správních reforem. Cílem je zlepšení kvality a zvýšení efektivnosti fungování veřejné správy. Implementace nových nástrojů však klade velké nároky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav... koupíte i tady

Specifikace Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 273 Kč

Zapojování informačních a komunikačních technologií do činnosti veřejné správy, které bývá často označováno také jako e-government, je důležitou komponentou současných správních reforem. Cílem je zlep ... a dál?

Produkt Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav...

Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav... - parametry

Název produktu: Nakladatelství C. H. Beck eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - Dav...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 273 Kč
Maximální cena: 465 Kč
Ušetríte až: 192 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zapojování informačních a komunikačních technologií do činnosti veřejné správy, které bývá často označováno také jako e-government, je důležitou komponentou současných správních reforem. Cílem je zlepšení kvality a zvýšení efektivnosti fungování veřejné správy. Implementace nových nástrojů však klade velké nároky nejen na legislativu, systémovost veřejné správy (její řízení, koordinaci, znalosti apod.) a politické představitele, ale také na podnikatelské subjekty a občany. Přestože problematika e-governmentu získala v posledních dvou dekádách v zahraničí a také v České republice velkou pozornost akademiků, praktiků i politiků, kteří jsou odpovědni za tuto oblast na nadnárodní, ústřední a územní úrovni, v české odborné literatuře dosud není systematičtěji zpracována. Existující literatura je zaměřena na oblast právní, podrobněji se ale nezabývá oblastí řízení a ekonomickými aspekty veřejné správy. A právě tuto mezeru zaplňuje anoncovaná publikace. Text je rozdělen do tří základních částí. První vysvětluje základní terminologii, shrnuje klasifikaci služeb e-governmentu, přitom specifická pozornost je věnovaná tzv. e-participaci a roli e-governmentu v reformě public managementu. Představeny jsou rovněž hlavní trendy e-governmentu v politikách a projektech EU a vybraných členských států. Samostatná pozornost je zaměřena na identifikaci bariér v praxi e-governmentu. Druhá část zachycuje vývoj e-governmentu v ČR, včetně příslušných legislativních změn,a upozorňuje na vybrané problémy vznikající v praxi. Samostatně se věnuje nejviditelnějším aktuálním projektům e-governmentu ústřední správy – projektu Czech POINT, datovým schránkám a základním registrům. V závěru shrnuje charakteristiky a aktuální trendy e-governmentu v české územní samosprávě. Přístupy k hodnocení e-governmentu jsou shrnuty ve třetí, závěrečné části. Představeny jsou také hlavní nástroje hodnocení, např. ekonomické analýzy či modely kvality elektronických služeb a služeb e-governmentu, a také mezinárodní statistiky a benchmarking e-governmentu. Nechybí ani přehled dosavadní praxe hodnocení e-governmentu českými ústředními úřady, které za řízení a koordinaci e-governmentu odpovídají. Publikace: eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - David Špaček. Publikace: eGovernment - cíle, trendy a přístupy k jeho hodnocení - David Špaček. Cíle, trendy a přístupy k jeho hodnoceníC.H.BECK 2013, edice Beckova edice ekonomieKniha, čeština, 258 stran Autor knihy David Špaček, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.