Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří

Knihy naučná literatura

Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří. Jedná se o první publikaci na našem knižním trhu, která se systematicky zabývá auditem podniku a jeho operací. Prostřednictvím auditu operací lze uskutečnit celkovou, hloubkovou studii daného podniku, zaměřenou buď na určitou činnost, oddělení či funkci, nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 374 Kč

Publikace: Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří. Jedná se o první publikaci na našem knižním trhu, která se systematicky zabývá auditem podniku a jeho operací. Prostřednictvím auditu operací lze uskutečnit celkovou, hloubkovou studii daného podniku, zaměřenou buď na určitou činnost, oddělení či funkci, nebo na podnikové metody, systémy a používání materiálních a lidských zdrojů. Závěrečná auditorská zpráva obsahuje nejen identifikaci nedostatků a problémů v dané oblasti, ale i doporučení vhodných opatření » ... a dál?

Produkt Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří

Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří - parametry

Název produktu: Nakladatelství C. H. Beck Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 374 Kč
Maximální cena: 374 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří. Jedná se o první publikaci na našem knižním trhu, která se systematicky zabývá auditem podniku a jeho operací. Prostřednictvím auditu operací lze uskutečnit celkovou, hloubkovou studii daného podniku, zaměřenou buď na určitou činnost, oddělení či funkci, nebo na podnikové metody, systémy a používání materiálních a lidských zdrojů. Závěrečná auditorská zpráva obsahuje nejen identifikaci nedostatků a problémů v dané oblasti, ale i doporučení vhodných opatření k jejich nápravě. Je tak významným nástrojem managementu k dosažení účinnějšího způsobu řízení. Audit podniku je zaměřen na hodnocení současné pozice podniku a jeho očekávaný vývoj. Provádí se i v případě zájmu o jeho koupi, neboť kupce zajímá nejen současná finanční situace, ale i možnost rozvoje podniku. V závěru nalezne čtenář také seznam literatury k danému tématu a rejstřík. Publikace: Audit podniku a jeho operací - Dvořáček Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.