Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová

Učebnice/Odborná literatura

Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová publikace otevírá aktuální problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z aplikačního pohledu. Kniha obsahuje množství řešených příkladů na postupy při aplikaci IFRS, především v situacích, kde existují rozdíly mezi IFRS a českou (případně slovenskou) úpravou. Tentokrát autorka nečlení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82597
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 199 Kč

Nová publikace otevírá aktuální problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z aplikačního pohledu. Kniha obsahuje množství řešených příkladů na postupy při aplikaci IFRS, především v situacích, kde existují rozdíly mezi IFRS a českou (případně slovenskou) úpravou. Tentokrát autorka nečlení publikaci podle jednotlivých standardů, nýbrž podle čtyř logických celků. •První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS. •Druhá část knihy se týká úpravy majetku – jak » ... a dál?

Produkt Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová

Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová - parametry

Název produktu: Nakladatelství 1.VOX a.s. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 199 Kč
Maximální cena: 1 569 Kč
Ušetríte až: 370 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Nová publikace otevírá aktuální problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z aplikačního pohledu. Kniha obsahuje množství řešených příkladů na postupy při aplikaci IFRS, především v situacích, kde existují rozdíly mezi IFRS a českou (případně slovenskou) úpravou. Tentokrát autorka nečlení publikaci podle jednotlivých standardů, nýbrž podle čtyř logických celků.
  • První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS.
  • Druhá část knihy se týká úpravy majetku – jak dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku, tak zásob.
  • Třetí část zahrnuje ostatní položky účetní závěrky, tj. požadavky IFRS na vykazování tržeb, odložené daně, kursových rozdílů, státních dotací, rezerv a také požadavky na zveřejnění spřízněných stran a informací o segmentech.
  • Poslední část se věnuje otázce reportingu pro mateřskou společnost, dává tedy návod, jak postupovat v situaci, kdy mateřská společnost ovládne dceřinou společnost a začíná ji zahrnovat do své konsolidované účetní

závěrky. I když kniha nepokrývá problematiku všech standardů IFRS, obsahuje kompletní přehled veškerých požadavků na zveřejnění, které jsou obsaženy v jednotlivých standardech a interpretacích, účinných v roce 2009. Je tak vhodnou pomůckou pro pracovníky zodpovědné za úplnost údajů obsažených v příloze k účetním výkazům. Většina příkladů a případových studií je motivována podnikovou praxí. Mnoho situací se ilustruje na příkladech reálných závěrek významných světových společností vykazujících podle IFRS. IFRS – Mezinárodní standardy účetního výkaznictví - Lenka Krupová od authora Lenka Krupová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.