Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)

Knihy naučná literatura

Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)

Hodnocení: 1x
  • 4

Poprvé u nás vychází nejznámější příběhy z Bible ve srozumitelném podání pro naše nejmenší posluchače. Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zaujme celou rodinu. Originálně napsaný text vychází z nejlepších tradic české tvorby pro děti. Každá část je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) koupíte i tady

Specifikace Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Poprvé u nás vychází nejznámější příběhy z Bible ve srozumitelném podání pro naše nejmenší posluchače. Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zauj ... a dál?

Produkt Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)

Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský) - parametry

Název produktu: Naďa Konvalinková, Vladimír Javorský: Moje první Bible - 2CD (vypráví Naďa Konvalinková a Vladimír Javorský)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poprvé u nás vychází nejznámější příběhy z Bible ve srozumitelném podání pro naše nejmenší posluchače. Poutavé a laskavé vyprávění Nadi Konvalinkové a Vladimíra Javorského je zárukou, že nahrávka zaujme celou rodinu. Originálně napsaný text vychází z nejlepších tradic české tvorby pro děti. Každá část je navíc doprovázena překrásnými, vtipnými a snadno zapamatovatelnými říkadly. (Stvoření světa; Noemova archa; Josefovy sny; Mojžíšův příběh; Dobývání Jericha; Jonáš a velká ryba; David a Goliáš; Ester a král Persie; Jak se Ježíš narodil; Ježíšovy zázraky; Jak Ježíš uzdravoval; Ježíš vypráví příběhy; Proč byl Ježíš ukřižován; O tom, jak byl Ježíš vzkříšen z mrtvých; Co se dělo na svátek Letnic; Příhody a cesty apoštola Pavla; Jak viděl Jan zvláštní věci a taky Nebe)

CD11. Stvoření světa2. Noemova archa3. Josefovy sny4. Mojžíšův příběh5. Dobývání Jericha6. Jonáš a velká ryba7. David a Goliáš8. Ester a král Persie

CD21. Jak se Ježíš narodil2. Ježíšovy zázraky3. Jak Ježíš uzdravoval4. Ježíš vypráví příběhy5. Proč byl Ježíš ukřižován6. O tom, jak byl Ježíš vzkříšen z mrtvých7. Co se dělo na svátek Letnic8. Příhody a cesty apoštola Pavla9. Jak viděl Jan zvláštní věci a taky Nebe


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.