Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Náboženství ve starověkém Egyptě

Knihy

Náboženství ve starověkém Egyptě

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Náboženství ve starověkém Egyptě - Bohové, mýty a náboženská praxe - John Baines;Leonard Lesko;David Silverman. Při přípravě a uspořádání této knihy se autoři zaměřili na to, aby ukázali náboženství jak ze strany společenské elity, tak i z pohledu obyčejných lidí. David Silverman nastiňuje a analyzuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83657
skladem

Jaké má kniha
Náboženství ve starověk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Náboženství ve starověkém Egyptě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 237 Kč

Publikace: Náboženství ve starověkém Egyptě - Bohové, mýty a náboženská praxe - John Baines;Leonard Lesko;David Silverman. Při přípravě a uspořádání této knihy se autoři zaměřili na to, aby ukázali náboženství jak ze strany společenské elity, tak i z pohledu obyčejných lidí. David Silverman nastiňuje a analyzuje staroegyptské představy o božském a následně třídí a diskutuje specifická božstva a bohy, jejich aspekty a místa v božské hierarchii. Leonard Lesko odkrývá staroegyptskou mytologii a nabízí vlastní » ... a dál?

Produkt Náboženství ve starověkém Egyptě

Náboženství ve starověkém Egyptě - parametry

Název produktu: Náboženství ve starověkém Egyptě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Náboženství ve starověkém Egyptě - Bohové, mýty a náboženská praxe - John Baines;Leonard Lesko;David Silverman. Při přípravě a uspořádání této knihy se autoři zaměřili na to, aby ukázali náboženství jak ze strany společenské elity, tak i z pohledu obyčejných lidí. David Silverman nastiňuje a analyzuje staroegyptské představy o božském a následně třídí a diskutuje specifická božstva a bohy, jejich aspekty a místa v božské hierarchii. Leonard Lesko odkrývá staroegyptskou mytologii a nabízí vlastní překlady klíčových částí. Předně se zaměřuje na kosmogonii a předkládá stručný souhrn kosmologického myšlení – chápání přírody, struktury a uspořádání vesmíru. John Baines se snaží odkrýt náboženské praktiky prostých lidí, v jejichž životě byla konfrontována realita obecně přítomného utrpení a neštěstí v kontrastu k honosným obrazům života zachyceným v umění a literatuře. Publikace: Náboženství ve starověkém Egyptě - Bohové, mýty a náboženská praxe - John Baines;Leonard Lesko;David Silverman.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.