MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen N. K. Jemisin: Brána z obelisků

Knihy

N. K. Jemisin: Brána z obelisků

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788075779816

Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc. Desetiprstenář Alabastr — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a hodlá vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny.  ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318
skladem

Jaké má kniha
Brána z obelisků
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen N. K. Jemisin: Brána z obelisků

Specifikace N. K. Jemisin: Brána z obelisků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 245 Kč

Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc. Alabastr Desetiprstenář — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a má za úkol vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny. Její ztracená dcera Nassun zatím kdesi daleko sbírá síly. Rozhodnutí, k nimž směřuje, budou mít zničující následky. A záhadné obelisky mezitím odhalují dávná tajemství. Tišina je hradba stojící proti proudu tradic, jiskřička naděje dávno » ... a dál?

Produkt N. K. Jemisin: Brána z obelisků

N. K. Jemisin: Brána z obelisků - parametry

Název produktu: N. K. Jemisin: Brána z obelisků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc. Desetiprstenář Alabastr — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a hodlá vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny.  Essunina ztracená dcera Nassun zatím kdesi daleko sbírá síly. Rozhodnutí, k nimž směřuje, mohou mít zničující následky. A záhadné obelisky začínají odhalovat dávná tajemství. Nejúspěšnější fantasy série v historii — vítěz ceny Hugo třikrát v řadě. –––– Tuhle fantasy si prostě musíte přečíst. […] Tvorba N. K. Jemisinové patří k dílům, která se odmítají uzavírat ve fanouškovském ghettu a hodlají reflektovat reálné problémy a výzvy moderní doby. […] Právem můžeme Páté roční období označit v tuzemském prostředí za fantasy román roku. – Česká televize Pokračování Pátého ročního období je výjimečné. Ti, kteří netrpělivě očekávali druhý díl, budou mít jediný problém – že po otočení poslední stránky opět přijdou stejné útrapy. – Library Journal Jemisinová je nyní pilířem fantastiky. Úžasně nápaditý a odvážný příběh. – Entertainment Weekly  


Přidat recenzi pro N. K. Jemisin: Brána z obelisků

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.