MENU

Srovnání cen » Oblečení a móda » Dámské oblečení » Dámská trička » Srovnání cen Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

Dámská trička

Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

Hodnocení: 1x
  • 4

Triko pro milovníky psů. Pes je přeci nejlepší přítel člověka! Triko pro pejskaře, zejména pro ty,kteří mají doma francouzského buldočka. Triko se psem jako dárek pro pejskaře. Pro paničky tohoto skvělého plemene Francouzský buldoček patří mezi tzv. dogovité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91667
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

Nejlevnější nabídky

Specifikace Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

Kategorie Dámská trička
Výrobce Myshirt.cz
Nejnižší cena 492 Kč

Triko pro milovníky psů. Pes je přeci nejlepší přítel člověka! Triko pro pejskaře, zejména pro ty,kteří mají doma francouzského buldočka. Triko se psem jako dárek pro pejskaře. Pro paničky tohoto skvělého plemene Francouzský buldoček patří mezi tzv. dogovité psy, jejichž původ je odvozován od tibetské dogy. Dogovití psi (molossové) byli v historii využíváni jako psi váleční, pomáhali lovit nebezpečnou zvěř a samozřejmě hlídali svého pána a jeho majetek » ... a dál?

Produkt Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko - parametry

Název produktu: Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko
Výrobce: Myshirt.cz
Minimální cena: 492 Kč
Maximální cena: 525 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Triko pro milovníky psů. Pes je přeci nejlepší přítel člověka! Triko pro pejskaře, zejména pro ty,kteří mají doma francouzského buldočka. Triko se psem jako dárek pro pejskaře. Pro paničky tohoto skvělého plemene Francouzský buldoček patří mezi tzv. dogovité psy, jejichž původ je odvozován od tibetské dogy. Dogovití psi (molossové) byli v historii využíváni jako psi váleční, pomáhali lovit nebezpečnou zvěř a samozřejmě hlídali svého pána a jeho majetek [2]. Z této prastaré skupiny byly vyšlechtěny linie psů menšího vzrůstu, vhodné pro kdysi populární kratochvíli – zápasy psů s býky a psí zápasy. Díky úspěchům v býčí aréně se malým dogám začalo říkat „býčí psi“ – bulldogs – buldoci (Výraz bulldog se objevuje kolem roku 1630) Zdroj: Wikipedia


Přidat recenzi pro Myshirt.cz French Bulldogs mom (Francouzský buldoček) (Reflexní tlapky) triko

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.