MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Muzeum umění

Knihy naučná literatura

Muzeum umění

Hodnocení: 22x
  • 3.5
EAN: 9788024249063

Kniha Muzeum umění patří mezi ty vůbec nejkrásnější umělecké sbírky, které byly kdy vydání v knižní podobě. Kniha na 992 stranách nabízí více než 2700 slavných i méně slavných mistrovských děl. Tuto knihu odborníci dávali dohromady několik dlouhých let a výsledek opravdu stojí za to. Pokud milujete sochařství či malířství, tento kousek by ve vaší knihovně neměl chybět. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.85948
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Muzeum umění
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Muzeum umění

Specifikace Muzeum umění

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 3 999 Kč

Muzeum umění Muzeum umění je nejkrásnější umělecká sbírka, jaká kdy byla shromážděna v knižní podobě. Je to doslova virtuální muzeum výtvarného umění, které na 992 stran neobyčejně velkého formátu představuje 2 700 mistrovských uměleckých děl. Publikace vznikala dlouhá léta za spolupráce odborníků na jednotlivé oblasti výtvarného umění z celého světa, kteří shromáždili významná díla, jež by mohla být vystavena v ideálním muzeu. Kniha obsahuje barevně odlišené „galerie“, „sály“, „chodby“ a „speciální výstavy“ » ... a dál?

Produkt Muzeum umění

Muzeum umění - parametry

Název produktu: Muzeum umění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 3 999 Kč
Maximální cena: 4 499 Kč
Ušetríte až: 500 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Muzeum umění - neuveden Muzeum umění je nejkrásnější umělecká sbírka, jaká kdy byla shromážděna v knižní podobě. Je to doslova virtuální muzeum výtvarného umění, které na 992 stran neobyčejně velkého formátu představuje 2 700 mistrovských uměleckých děl. Publikace vznikala dlouhá léta za spolupráce odborníků na jednotlivé oblasti výtvarného umění z celého světa, kteří shromáždili významná díla, jež by mohla být vystavena v ideálním muzeu. Kniha obsahuje barevně odlišené „galerie“, „sály“, „chodby“ a „speciální výstavy“ zahrnující stovky soch, fresek, fotografií, tapiserií, vlysů, instalací, performancí, videí, dřevorytů, obrazů a rukopisů, které se skládají dohromady v přehled dějin světového výtvarného umění. Je to jediné muzeum, v němž lze najít Leonardovu Monu Lisu, sbírku Rembrandtových nejlepších autoportrétů, Velázquezovy Las Meninas a Picassovu Guernicu, stejně jako čínskou keramiku, Hokusaiovy dřevoryty, zlaté artefakty z Peru a díla Jacksona Pollocka na jednom místě. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Výtvarné umění od UNIVERSUM naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Muzeum umění

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.