Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek.

Knihy naučná literatura

Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek.

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek. – Collections of the Muzeum of Romani Culture: Fundo of Poster and Invitations. (acquisitions 1991-2012). V sbírkách Muzea romské kultury se nachází také kolekce plakátů, letáků, pozvánek a kalendářů – v níž je shromážděno přes 1000 jednotlivin. Katalog seznamuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78471

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek. koupíte i tady

Specifikace Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 104 Kč

V sbírkách Muzea romské kultury se nachází také kolekce plakátů, letáků, pozvánek a kalendářů – v níž je shromážděno přes 1000 jednotlivin. Katalog seznamuje se základními informacemi o sbírkovém fond ... a dál?

Produkt Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek.

Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek. - parametry

Název produktu: Muzeum romské kultury Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek. – Collections of the Muzeum of Romani Culture: Fundo of Poster and Invitations. (acquisitions 1991-2012). V sbírkách Muzea romské kultury se nachází také kolekce plakátů, letáků, pozvánek a kalendářů – v níž je shromážděno přes 1000 jednotlivin. Katalog seznamuje se základními informacemi o sbírkovém fondu a jeho postupného budování a prezentaci, v detailu přibližuje některé vzácné exempláře a také výstavy, na kterých byly tyto sbírkové předměty prezentovány. Všechny výkladové texty jsou přeloženy do angličtiny. The Catalogue presents the Fund of Poster and Invitation collected in Muzeum of Romani Culture (Brno). On 230 full colour pages are presented over 1000 items of posters, invitations, calendars, leafs etc. With complete English translation. Sbírka Muzea romské kultury. Fond plakátu a pozvánek. – Collections of the Muzeum of Romani Culture: Fundo of Poster and Invitations. (acquisitions 1991-2012) od nakladatelství v kategorii | | Design | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.