Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Noty a zpěvníky

MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pronikněte do jádra technických problémů moderní hry na klavír. MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl navazuje na první dvě publikace. Nabízí inspirativní a široký studijní materiál, který pomůže překonat mnoho technických i výrazových úskalí. Probírané etudy jsou ideální pro 4. stupeň technické vyspělosti a zahrnují všechny problémy, s nimiž by se měl seznámit žák 4. ročníku ZUŠ. Materiál doplňuje i několik přednesových skladeb. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl koupíte i tady

Specifikace MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 107 Kč

Titul Album etud 3 obsahuje mnohostranný a široký studijní materiál, který obsahuje potřebnou studijní látku k zvládnutí mnoha technických a výrazových problémů klavíru. Díky tomu patří mezi neustále žádané tituly. Etudy obsažené v tomto sešitu jsou určeny pro 4. stupeň technické vyspělosti (4. ročník ZUŠ) a navazují na etudy vydané v albech 1 a 2. ... a dál?

Produkt MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl - parametry

Název produktu: MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Druh publikace: pedagogická hudebnina Nástrojová skupina: KLAVÍR Obsazení / žánr: klavír sólo ed.. Eliška Kleinová, Alena Fišerová, Eva Müllerová Řada pěti alb etud představuje mnohostranný a široký studijní materiál, který obsahuje potřebnou studijní látku k zvládnutí mnoha technických a výrazových problémů. Díky tomu patří mezi neustále žádané tituly. Etudy obsažené v tomto sešitu jsou určeny pro 4. stupeň technické vyspělosti (4. ročník ZUŠ) a navazují na etudy vydané v albech I. a II. Jsou zde zahrnuty všechny problémy, které má žák na tomto stupni poznat či prohloubit jejich zvládnutí. Etudový materiál je doplněn několika přednesovými skladbami, ve kterých lze dobře procvičit některé vybrané technické problémy. Obsah: autor hudby / textu / skladba: Schmitt Hans: Moderato Kraus Arnošt: Moderato Kraus Arnošt: Larghetto Schumann Robert: Divoký jezdec - Vivo Gedike Alexander: Allegro Moderato Gedike Alexander: Allegro moderato Majkapar Samuil: Moderato Czerny Carl: Moderato Czerny Carl: Vivo Clementi Muzio: Allegretto Malát Jan: Andante Czerny Carl: Allegro moderato Couppey Félix le: Allegretto Kraus Arnošt: Moderato Czerny Carl: Allegro Gurlitt Cornelius: Allegretto Türk Daniel Gottlieb: Allegro non troppo Türk Daniel Gottlieb: Andantino Türk Daniel Gottlieb: Moderato Czerny Carl: Vivo Lemoine Henri: Allegro Czerny Carl: Allegro moderato Lemoine Henri: Allegro moderato Gedike Alexander: Allegro moderato Czerny Carl: Allegro Czerny Carl: Andante Czerny Carl: Allegro moderato Lemoine Henri: Andantino

Úspěšná a často užívaná řada pěti alb klavírních etud. Alba jsou řazena progresivně a řeší se v nich postupně všechny technické problémy moderní klavírní hry.

, Druh sortimentu : Kniha, Album etud III, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.