Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Noty a zpěvníky

MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pronikněte do jádra technických problémů moderní hry na klavír. MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl navazuje na první dvě publikace. Nabízí inspirativní a široký studijní materiál, který pomůže překonat mnoho technických i výrazových úskalí. Probírané etudy jsou ideální pro 4. stupeň technické vyspělosti a zahrnují všechny problémy, s nimiž by se měl seznámit žák 4. ročníku ZUŠ. Materiál doplňuje i několik přednesových skladeb. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.01378
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl koupíte i tady

Specifikace MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 106 Kč

Titul Album etud 3 obsahuje mnohostranný a široký studijní materiál, který obsahuje potřebnou studijní látku k zvládnutí mnoha technických a výrazových problémů klavíru. Díky tomu patří mezi neustále žádané tituly. Etudy obsažené v tomto sešitu jsou určeny pro 4. stupeň technické vyspělosti (4. ročník ZUŠ) a navazují na etudy vydané v albech 1 a 2. ... a dál?

Produkt MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl

MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl - parametry

Název produktu: MUSIC DISTRIBUCE Album etud 3.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Řada pěti alb etud představuje mnohostranný a široký studijní materiál, který obsahuje potřebnou studijní látku k zvládnutí mnoha technických a výrazových problémů. Díky tomu patří mezi neustále žádané tituly. Etudy obsažené v tomto sešitu jsou určeny pro 4. stupeň technické vyspělosti (4. ročník ZUŠ) a navazují na etudy vydané v albech I. a II. Jsou zde zahrnuty všechny problémy, které má žák na tomto stupni poznat či prohloubit jejich zvládnutí. Etudový materiál je doplněn několika přednesovými skladbami, ve kterých lze dobře procvičit některé vybrané technické problémy. Album etud 3 - Eliška Kleinová, Alena Fišerová, Eva Müllerová od authora Eliška Kleinová, Alena Fišerová, Eva Müllerová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Úspěšná a často užívaná řada pěti alb klavírních etud. Alba jsou řazena progresivně a řeší se v nich postupně všechny technické problémy moderní klavírní hry.

, Druh sortimentu : Kniha, Album etud III, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno

ISBN: 979-0-601-0055-8Rozměry: 310,0 x 240,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.